• No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account
  • No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account

Monte Carlo

Professioneel pokeraar Atla raakt verstrikt in de glamour van de casino's in Monte Carlo

Evi Dekker

All bindings and editions

Monte Carlo

Professioneel pokeraar Atla raakt verstrikt in de glamour van de casino's in Monte Carlo

Evi Dekker

Paperback | Dutch
  • Ordered on working days before 23h, dispatched the same day.
  • In stock in our store. Click & Collect possible during openings hours.
€19.99
  • From €15,- no shipping costs.
  • 30 days to change your mind and return physical products

Description

Vakantiethriller voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Kiki van Dijk.

Atla Kapel is geboren om te pokeren. Ze is de rising star van de professionele pokerwereld, en het grootste deel van haar leven speelt zich dan ook af in dure hotels en luxeresorts met jachthavens en countryclubs.

Maar als het om miljoenen gaat, zijn er altijd duistere krachten in het spel. Wanneer Atla voor het eerst mag spelen op een wereldberoemd toernooi in Monaco’s exclusieve casinowijk Monte Carlo, ontdekt ze dat er achter de glitter en glamour van de casinowereld minder fraaie praktijken schuilgaan. Als ze zelf geheel onverwacht in de problemen komt, staat ze voor een onmogelijke keuze: geeft ze op of riskeert ze alles en gaat ze all-in?

Specifications

  • Publisher
    HarperCollins
  • Edition
    1
  • Pub date
    Jun 2023
  • Pages
    288
  • Theme
    Thriller / suspense fiction
  • Dimensions
    215 x 139 x 25 mm
  • Weight
    374 gram
  • EAN
    9789402712872
  • Paperback
    Paperback
  • Language
    Dutch

related products

Leeuw

Leeuw

Deon Meyer
€24.99
Het dossier

Het dossier

Anya Niewierra
€17.50
Yellowface

Yellowface

Rebecca F. Kuang
€15.00
Het jaar van de Sprinkhaan

Het jaar van de Sprinkhaan

Terry Hayes
€29.99
Vrij uitzicht

Vrij uitzicht

Anya Niewierra
€15.00
Sneeuwstorm

Sneeuwstorm

Suzanne Vermeer
€17.50