Filters
-
Thema
-
Productvorm
-
Taal
-
Prijs
Resultaten voor 'harmani jeanne ham'
-
Indonesisch voor beginners
Deze praktische cursus Bahasa Indonesia is bedoeld voor mensen die weinig of geen kennis van het Indonesisch hebben, maar die het wel in korte tijd willen leren. In dit leerboek wordt in zeventien lessen de basiskennis van het Indonesisch opgebouwd, waarbij de nadruk ligt op het verwerven van taalvaardigheid in gewone, dagelijkse situaties. De taalkundige problemen die zich voordoen, worden met veel voorbeeldzinnen uitgelegd. Elke les bevat een groot aantal oefeningen en een lijst van woorden die in de les voorkomen. Het boek besluit met een beknopte grammatica. Indonesisch voor beginners vormt samen met Uitgesproken Indonesisch (een uitspraakboek met twee cd s) en Basiswoordenlijst Indonesisch een complete cursus Bahasa Indonesia. In Uitgesproken Indonesisch zijn ook de antwoorden te vinden van de oefeningen uit het leerboek. Jeanne Ham heeft 25 jaar lesgegeven aan diverse taalinstituten, waaronder het Tropeninstituut, Babel Taleninstituut, en verschillende volksuniversiteiten. Tegenwoordig geeft zij workshops aan huis en onlinecursussen Indonesisch.
€ 35,50 -
Uitgesproken Indonesisch
€ 39,50 -
Basiswoordenlijst Indonesisch
Basiswoordenlijst Indonesisch bevat vierduizend veelvoorkomende Indonesische woorden met hun vertaling. Bij de Indonesische woorden worden ook de gangbare uitdrukkingen gegeven waarin het woord voorkomt en de taalkundige informatie die nodig is om het woord te begrijpen en op de juiste manier te kunnen gebruiken. Het boek bestaat uit een Indonesisch-Nederlands en een Nederlands-Indonesisch deel en enkele thematische woordenlijsten. In deze basiswoordenlijst zijn woorden uit de geschreven taal opgenomen, maar ook woorden uit de hedendaagse omgangstaal. Deze Basiswoordenlijst Indonesisch is zelfstandig te gebruiken, maar vormt samen met Indonesisch voor beginners en Uitgesproken Indonesisch een complete basiscursus van het Bahasa Indonesia. Jeanne Ham is vele jaren verbonden geweest aan de Volksuniversiteit in Utrecht en heeft lesgegeven aan diverse taalinstituten, waaronder het Tropeninstituut en het Babel Taleninstituut. Tegenwoordig geeft zij workshops en onlinecursussen Indonesisch.
€ 20,50 -
Uitgesproken Indonesisch
Uitgesproken Indonesisch is het uitspraak- en antwoordenboek bij de cursus Indonesisch voor beginners, een cursus waarin de nadruk ligt op taal in gewone, dagelijkse situaties. Op de twee bijgesloten cd s zijn de teksten en de uitspraakoefeningen uit het cursusboek te beluisteren. In het boek zijn de vertalingen van de teksten en de antwoorden van de oefeningen opgenomen.Uitgesproken Indonesisch vormt samen met de boeken Indonesisch voor beginners en Basiswoordenlijst Indonesisch een complete cursus Bahasa Indonesia.Jeanne Ham heeft 25 jaar lesgegeven aan diverse taalinstituten, waaronder het Tropeninstituut, Babel Taleninstituut, en verschillende volksuniversiteiten. Tegenwoordig geeft zij workshops aan huis en onlinecursussen Indonesisch.
€ 32,95