Filters
-
Thema
- Geschiedenis en archeologie
- Biografie, literatuur en literatuurstudies
- Levensstijl, hobby‘s en vrije tijd
- Technologie, techniek, landbouw, industriële processen
- Economie, Financiën, Bedrijf en Management
- Informatica en informatietechnologie
- Kunst
- Fictie
- Aardwetenschappen, aardrijkskunde, milieu en planning
-
Productvorm
-
Taal
-
Prijs
Resultaten voor 'john j geoghegan'
-
White Elephant Technology
A humorous look back over 50 inventions that should never have been built!
€ 31,95 -
Intrepid!
Nine of the World’s Greatest Adventurers Forgotten by HistoryNine men and women adventurers who once captured headlines but are long since forgotten, until now
€ 27,50 -
When Giants Ruled the Sky
The Brief Reign and Tragic Demise of the American Rigid AirshipHow the American airship came within a hair’s breadth of replacing planes, trains, and ocean liners as dominant long-distance transport
€ 34,50 -
Hear Today, Gone Tomorrow
A True Story of Love, Hearing Loss, Heartbreak and Redemtion€ 19,50 -
Operatie storm
Japanse geheime onderzeeers en het plan om het verloop van de Tweede Wereldoorlog te veranderenNa de geniepige aanval op Pearl Harbour wisten de Japanners dat zij zes maanden de tijd hadden om hun voordeel uit te buiten. Ze consolideerden hun veroveringen in Azië en bouwden in het geheim aan de grootste onderzeeër ter wereld: de Sen-toku. Deze boot was 120 meter lang en daarmee veel groter en vele malen geavanceerder dan de grootste Amerikaanse onderzeeboot. De Sen-toku kon per stuk drie bommenwerpers vervoeren en eindeloos onder water blijven. De Japanners wilden hiermee een aantal Amerikaanse steden en het Panamakanaal bombarderen, en hoopten zodoende de Verenigde Staten zodanig te demoraliseren dat zij zich uit de oorlog in het Oosten zouden terugtrekken. De Sen-toku was het geesteskind van admiraal Isoruku Yamamoto, de architect van de aanval op Pearl Harbour. De opvolger van de later gesneuvelde Yamamoto werd commandant Ariizumi die de bijnaam 'de Gangster' droeg, vanwege zijn moorddadige gedrag in de Indische Oceaan. Zo liet hij de overlevenden van het door hem getorpedeerde Nederlandse vrachtschip de Tjisalak meedogenloos vermoorden. In 'Operatie Storm' vertelt John Geoghegan de hele vrijwel onbekende geschiedenis van de Sen-toku. Daarnaast beschrijft Geoghegan ook de avonturen van de Amerikaanse onderzeeërs die gedurende de hele oorlog slag leverden met de Japanners. Want het was uiteindelijk de USS Segundo die de I-401 wist op te sporen. De patstelling die toen ontstond en de dramatische gebeurtenissen die daarop volgden, laten zich lezen als een roman, evenals de bizarre afloop waarbij de Amerikanen uiteindelijk de Sen-toku in handen kregen. 'Operatie Storm' is niet alleen een geschiedenisboek met vele nieuwe en verrassende feiten, het beschrijft tevens de karakters van een aantal hoofdpersonen. Geoghegan ontvouwt en onthult zoveel verhaallijnen dat er over de rol van Japan in de Tweede Wereldoorlog hierdoor veel meer duidelijkheid bestaat dan voorheen.
€ 24,99 -
When Giants Ruled the Sky
The Brief Reign and Tragic Demise of the American Rigid Airship€ 27,50 -
When Giants Ruled the Sky
The Brief Reign and Tragic Demise of the American Rigid Airship€ 27,50 -
When Giants Ruled the Sky
The Brief Reign and Tragic Demise of the American Rigid Airship€ 27,50 -
Operatie Storm
Japanse geheime onderzeeers en het plan om het verloop van de Tweede Wereldoorlog te veranderenE-bookNa de geniepige aanval op Pearl Harbour wisten de Japanners dat zij zes maanden de tijd hadden om hun voordeel uit te buiten. Ze consolideerden hun veroveringen in Azië en bouwden in het geheim aan de grootste onderzeeër ter wereld: de Sen-toku. Deze boot was 120 meter lang en daarmee veel groter en vele malen geavanceerder dan de grootste Amerikaanse onderzeeboot. De Sen-toku kon per stuk drie bommenwerpers vervoeren en eindeloos onder water blijven. De Japanners wilden hiermee een aantal Amerikaanse steden en het Panamakanaal bombarderen, en hoopten zodoende de Verenigde Staten zodanig te demoraliseren dat zij zich uit de oorlog in het Oosten zouden terugtrekken. De Sen-toku was het geesteskind van admiraal Isoruku Yamamoto, de architect van de aanval op Pearl Harbour. De opvolger van de later gesneuvelde Yamamoto werd commandant Ariizumi die de bijnaam 'de Gangster' droeg, vanwege zijn moorddadige gedrag in de Indische Oceaan. Zo liet hij de overlevenden van het door hem getorpedeerde Nederlandse vrachtschip de Tjisalak meedogenloos vermoorden. In 'Operatie Storm' vertelt John Geoghegan de hele vrijwel onbekende geschiedenis van de Sen-toku. Daarnaast beschrijft Geoghegan ook de avonturen van de Amerikaanse onderzeeërs die gedurende de hele oorlog slag leverden met de Japanners. Want het was uiteindelijk de USS Segundo die de I-401 wist op te sporen. De patstelling die toen ontstond en de dramatische gebeurtenissen die daarop volgden, laten zich lezen als een roman, evenals de bizarre afloop waarbij de Amerikanen uiteindelijk de Sen-toku in handen kregen. 'Operatie Storm' is niet alleen een geschiedenisboek met vele nieuwe en verrassende feiten, het beschrijft tevens de karakters van een aantal hoofdpersonen. Geoghegan ontvouwt en onthult zoveel verhaallijnen dat er over de rol van Japan in de Tweede Wereldoorlog hierdoor veel meer duidelijkheid bestaat dan voorheen.
€ 19,99