0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

Alle boeken van Eva Kelder

Bekijk aanbod boeken van Eva Kelder

Eva Kelder (1980) studeerde Engelse letterkunde en journalistiek. Ze publiceerde verhalen in diverse literaire tijdschriften, waaronder Passionate MagazineDe Revisor en De Gids. In 2014 verscheen haar debuutroman Het leek stiller dan het was, die lovend werd ontvangen en waarmee ze zichzelf overtuigend bewees als nieuw literair talent.

Verfijn Sluit

5 resultaten gevonden

Weergave

Ik, moeder

Annemarie de Gee & Eva Kelder
9789029093248 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Dertien auteurs schreven een krachtig mozaïek van het moederschap. Soms rauw, soms vertwijfeld, soms melancholisch. Maar altijd echt. In Ik, moeder wordt het moederschap ter discussie gesteld én gevie Meer

€ 20,99

Een charismatisch defect

Eva Kelder
9789029091145 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Een weergaloos verhaal over het genadeloos nastreven van idealen en de kracht van het verledenVoor de lezers van Niña Wijers en Hanna BervoetsWanneer de charismatische Blake Chesterfield het onstuimig Meer

€ 20,00

Ik, moeder
E-boek

Annemarie de Gee & Eva Kelder
9789402312348 | Nederlands | E-boek | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Dertien auteurs schreven een krachtig mozaïek van het moederschap. Soms rauw, soms vertwijfeld, soms melancholisch. Maar altijd echt. In Ik, moeder wordt het moederschap ter discussie gesteld én gevie Meer

€ 11,99

Het leek stiller dan het was
E-boek

Eva Kelder
9789460239182 | Nederlands | E-boek | 2014
  • Voorraad status ophalen...

Op Vlieland groeit Seije op bij haar alleenstaande moeder Fenna. Ze voelt zich buitenstaander op het kleine Waddeneiland, en alleen haar beste vriend Teun lijkt haar te bereiken en begrijpen. Uren str Meer

€ 12,99

Een charismatisch defect
E-boek

Eva Kelder
9789402307481 | Nederlands | E-boek | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Een weergaloos verhaal over het genadeloos nastreven van idealen en de kracht van het verledenVoor de lezers van Niña Wijers en Hanna BervoetsWanneer de charismatische Blake Chesterfield het onstuimig Meer

€ 11,99