0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

Fantasy & Sciencefiction

Uitgelicht Fantasy & SF Nederlandstalig

De Moordenaar van de Nar

De Moordenaar van de Nar

Robin Hobb
€ 29,99
Het negende huis

Het negende huis

Leigh Bardugo
€ 23,99
Het drielichamenprobleem

Het drielichamenprobleem

Cixin Liu
€ 10,00
De duivelsdief

De duivelsdief

Lisa Maxwell
€ 11,00
Uitverkoren

Uitverkoren

Veronica Roth
€ 20,99
Slapen in een zee van sterren

Slapen in een zee van sterren

Christopher Paolini
€ 29,99

Uitgelicht Fantasy & SF Engelstalig

The Thief On The Winged Horse

The Thief On The Winged Horse

Kate Mascarenhas
€ 18,95
The Tower Of Fools

The Tower Of Fools

Andrzej Sapkowski
€ 18,95
The Ministry For The Future

The Ministry For The Future

Kim Stanley Robinson
€ 25,50
Providence

Providence

€ 26,95
Vagabonds

Vagabonds

Hao Jingfang
€ 18,95

Bekijk aanbod Fantasy & Sciencefiction

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

2.609 resultaten gevonden

Weergave

Gallant

V.E. Schwab
9789022595213 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

V.E. Schwab is een Amerikaanse #1 New York Times-bestsellerauteur. Het eerste deel van haar Schemering-trilogie werd door The Guardian uitgeroepen tot een van de beste fantasyboeken van het jaar en de... Meer

€ 20,00

Het koninkrijk der bruggen

Danielle L. Jensen
9789022595220 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Voor de lezers van Sarah J. Maas en Holly BlackPrinses Lara heeft maar één gedachte voor haar kersverse echtgenoot op hun trouwdag: ik zal jouw koninkrijk op de knieën krijgen. Als enige route door ee... Meer

€ 22,99

Ketting van ijzer

Cassandra Clare
9789024594863 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Na Ketting van goud van Cassandra Clare is er nu Ketting van ijzer: het spannende vervolg in De laatste uren-serie over de Schaduwjagerswereld. Deze eenmalige luxe editie wordt geleverd als een gebond... Meer

€ 34,99

Gallant (signed Edition)

V.e. Schwab
9781803361581 | Engels | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

A darkly magical and thrilling tale of a young woman caught between the world and its shadows, who must embrace her legacy to stop the approaching darkness. Meer

€ 24,95

Stad der Liederen

Anthony Ryan
9789024598854 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

De zwervende, onttroonde koning van de Noordelijke landen Guyime wordt naar de Atheria getrokken door zijn zoektocht naar de Zeven Zwaarden, de door demonen bezeten en legendarische wapens van weleer.... Meer

€ 18,99

Stad van Beenderen

Cassandra Clare
9789024596478 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Met haar Kronieken van de Onderwereld-serie (The Mortal Instruments) wist Cassandra Clare een miljoenenpubliek aan zich te binden. Stad van Beenderen, het eerste deel van haar razend populaire serie,... Meer

€ 17,50

Cytonic

Brandon Sanderson
9789083167633 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Spensa heeft bewezen dat ze een van de beste piloten is van het RVL, de luchtmacht van de menselijke enclave op Detritus. Ze redde haar volk al twee keer van uitroeiing door de Krell, de raadselachtig... Meer

€ 24,99

Het krachtige kleitablet

Nanda van Eck
9789493266803 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Vijf bijzondere tieners met uiteenlopende karakters moeten elkaar vinden om als BIG5 bizarre uitdagingen aan te gaan. Het is 2041. Na de Grote Vloedgolf is de wereld veranderd. De vijftienjarige Lena... Meer

€ 19,99

Stad van Vuur

Cassandra Clare
9789024596492 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

In Stad van Vuur, het vervolg op Stad van Beenderen van Cassandra Clare, is Clary Fray vastberaden haar moeder terug te vinden, zelfs al proberen de andere Schaduwjagers haar tegen te houden. Clary Fr... Meer

€ 17,50

De wereld van Aisling en Aidan

Mark Groenen
9789493266858 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

‘Je moet slapen,’ smeekt iedereen hem. Aidan wil niet slapen. Nooit meer. Elke nacht wanneer hij slaapt, ontwaakt in zijn droom de god Aisling. Hij schept werelden en blaast mensen levensadem in. ’s O... Meer

€ 19,99

Zam de Fikser

Peter Schaap
9789463084413 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 27,50

Ridder van de Zeven Koninkrijken

George R.R. Martin
9789021033341 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Een avontuur dat zich bijna een eeuw voor de gebeurtenissen in Het Spel der Tronen en Game of Thrones afspeelt. In Ridder van de Zeven Koninkrijken zijn de eerste drie officiële novelles samengevoegd... Meer

€ 24,99

De Ziener van Wilgenhoven

Daniel Warmoeskerken
9789493266872 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

In Wilgenhoven leven wezens en mensen vredig samen, onder bescherming van de ziener en het magische Avalons Gilde. Merel wordt ooit de volgende ziener, maar leidt tot die tijd een normaal leven. Op sc... Meer

€ 19,99

Zuiveraar

Julian ten Böhmer
9789463084314 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

De Orde van Othernail is verwoest, de vrede tussen de volkeren onzeker. Finrohn is erop gebrand om de stad in volle glorie te herstellen. Het eerste cohort blijft hem trouw ondanks de stuurloosheid va... Meer

€ 24,95

Federatie

Arie Van Doorn
9789464488302 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

In de loop van de negenendertigste eeuw ontstaat een enorme migratiegolf vanaf de oude Aarde richting de koloniën. Sol 3, zoals de planeet dan inmiddels genoemd wordt, raakt hoe langer hoe meer in de... Meer

€ 21,90

Irreversibel

Jeroen Broks
9789403661636 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Er staat iets te gebeuren. Het ziet er naar uit dat aan het vredige en harmonieuze bestaan van de Elfen een einde gaat komen. De Elfen voelen dat er iets in de lucht hangt, en de aanvoerster van de Dr... Meer

€ 27,23

Geestenpoort

Johanna Lime
9789463084406 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 24,95

De Kronieken van Sheira

Regina Jansen
9789403662046 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Sheira volgt de roep van het Huis en dat brengt haar voorbij de horizon. Samen met andere wezens van een andere planeet zoeken ze de schat der schatten en ontdekken keer op keer meer over grenzen en z... Meer

€ 50,95

Een miskende Odysseus

Hanny Deijl
9789464488197 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Het verhaal gaat over de kinderloze Costas en Dimitra. Het speelt zich wisselend af op het Griekse eiland Paros en Maastricht. De trotse Costas, die graag een zoon wil, vertrekt onverwacht met de noor... Meer

€ 19,50

Storm

Jeroen Cornelis Rottier
9789083081625 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Storm wordt als banneling begeleid naar de Koningsstad Andor, waar hij in het geheim lessen krijgt om zijn geopenbaarde magie te leren beheersen. Wanneer dit vreselijk mislukt en hij in de dodencel be... Meer

€ 24,99