0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

Alle boeken van Leigh Bardugo

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

225 resultaten gevonden

Weergave

Het oordeel van de wolf

Leigh Bardugo
9789463493680 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Het epische vervolg op ‘De verminkte koning’ en het slot van de Grishaverse! Fjerda’s gigantische, goed uitgeruste leger maakt zich klaar om Ravka binnen te vallen en Nikolai Lantsov moet alles in de... Meer

€ 17,99

De taal der doornen

Leigh Bardugo
9789463493697 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Duik in een wereld van spookstadjes, hongerige wouden en pratende dieren, een wereld waar bij maanlicht duistere overeenkomsten worden gesloten. Lees over de zeemeermin die dodelijke stormen oproept e... Meer

€ 15,00

Schim en schaduw

Leigh Bardugo
9789463491525 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Shadow and Bone is nu te zien op Netflix! Schim en Schaduw is het eerste deel van fantasytrilogie De Grisha. Spannend, romantisch en duister: zoiets heb je nog nooit gelezen! Het ooit zo rijke Rav... Meer

€ 15,00

Dreiging en duisternis

Leigh Bardugo
9789463491532 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Dreiging en Duisternis is het tweede deel van De Grisha-trilogie. Duisternis vergaat nooit. Opgejaagd door het Eerste en Tweede Leger en achtervolgd door nare herinneringen, probeert Alina samen met... Meer

€ 15,00

Val en verlossing

Leigh Bardugo
9789463491549 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Val en Verlossing is het derde en laatste deel in de Grisha-trilogie. Ravka is gevallen en de Duisterling regeert vanaf zijn schaduwtroon. De laatste hoop van het land is gevestigd op een krachteloze... Meer

€ 15,00

De verminkte koning

Leigh Bardugo
9789463492911 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Het eerste deel van de Nikolai-duologie! Nikolai Lantsov heeft altijd al een talent gehad voor het onmogelijke. Niemand weet precies wat hij heeft meegemaakt tijdens de bloederige burgeroorlog in zi... Meer

€ 17,50

Kraai & Koninkrijk

Leigh Bardugo
9789463492485 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Vanaf 23 april 2021 te zien als de Netflix-original 'Shadow and Bone'! Kaz en zijn bende hebben een missie volbracht waarvan niemand dacht dat ze hem zouden overleven - ook zijzelf niet. Maar in plaa... Meer

€ 17,50

Het negende huis

Leigh Bardugo
9789022590652 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

De perfecte mix van fantasy en dark academiaAlex Stern heeft altijd geesten kunnen zien, maar ze had nooit gedacht dat die gave nog eens van pas zou komen. Als ze na een jeugd vol angst een studiebeur... Meer

€ 23,99

Shadow and Bone

Leigh Bardugo
9789463493024 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Shadow and Bone is nu te zien op Netflix! Schim en Schaduw is het eerste deel van fantasytrilogie De Grisha. Spannend, romantisch en duister: zoiets heb je nog nooit gelezen! Het ooit zo rijke Rav... Meer

€ 15,00

Het oordeel van de wolf

Leigh Bardugo
9789463492751 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Het epische vervolg op ‘De verminkte koning’ en het slot van de Grishaverse! Fjerda’s gigantische, goed uitgeruste leger maakt zich klaar om Ravka binnen te vallen en Nikolai Lantsov moet alles in de... Meer

€ 19,99

Boek der Heiligen

Leigh Bardugo
9789463492089 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Rijk geïllustreerde verhalenbundel bij de Grishaverse Wat doe je als in de wereld die jij geschapen hebt een bepaald boek als een soort bijbel op íéders nachtkastje ligt, en die wereld vervolgens t... Meer

€ 20,00

De taal der doornen

Leigh Bardugo
9789463491228 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Duik in een wereld van spookstadjes, hongerige wouden en pratende dieren, een wereld waar bij maanlicht duistere overeenkomsten worden gesloten. Lees over de zeemeermin die dodelijke stormen oproept e... Meer

€ 19,99

Duivelsvlucht

Leigh Bardugo
9789022592793 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2023
  • Voorraad status ophalen...

De perfecte mix van fanatsy en dark academiaOntdek hoe het verdergaat met Alex in dit razend spannende vervolg op Het Negende Huis Alex Stern is terug met een nieuw moordmysterie vol duistere magie bi... Meer

€ 23,99

Het Negende Huis

Leigh Bardugo
9789022597538 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

De perfecte mix van fantasy en dark academiaAlex Stern heeft altijd geesten kunnen zien, maar ze had nooit gedacht dat die gave nog eens van pas zou komen. Als ze na een jeugd vol angst een studiebeur... Meer

€ 23,99

De jongen uit het woud

Leigh Bardugo
9789463493994 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

De Grishaverse wordt uitgebreid met een graphic novel! In De jongen uit het woud leer je de Duisterling kennen voordat hij de Schaduwvlakte creëerde en hij de leider van Ravka's Tweede Leger werd. Dit... Meer

€ 18,99

List & Leugens

Leigh Bardugo
9789463492478 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Vanaf 23 april 2021 te zien als de Netflix-original 'Shadow and Bone'! In Ketterdam is alles te koop, als je maar bereid bent om te betalen. Niemand weet dat beter dan crimineel wonderkind Kaz Brekke... Meer

€ 15,00

Six Of Crows

Leigh Bardugo
9781780622286 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

Nominated for the CILIP Carnegie Medal 2017, this fantasy epic from the No. 1 NEW YORK TIMES bestselling author of the Grisha trilogy is gripping, sweeping and memorable - perfect for fans of George R... Meer

€ 11,50

Shadow And Bone: Shadow And Bone

Leigh Bardugo
9781510105249 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Enter the Grishaverse with book one of the Shadow and Bone Trilogy by number one New York Times-bestselling author, Leigh Bardugo. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas. Now with a stunni... Meer

€ 9,95

Crooked Kingdom

Leigh Bardugo
9781780622316 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

The stunning sequel to SIX OF CROWS, this is GAME OF THRONES meets OCEAN'S ELEVEN in a fantasy epic from the number 1 NEW YORK TIMES bestselling author Leigh Bardugo. Meer

€ 11,50

Ninth House

Leigh Bardugo
9781473227989 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Instant SUNDAY TIMES and NEW YORK TIMES bestseller NINTH HOUSE is the long-awaited adult debut by the bestselling author of THE GRISHAVERSE books, soon to be a NETFLIX series Meer

€ 12,50