0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

Alle boeken van V.E. Schwab

Verfijn Sluit

20 resultaten gevonden

Weergave

Het onzichtbare leven van Addie LaRue

V.E. Schwab
9789022593738 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Een schitterend, genre-overstijgend verhaal voor de fans van Sarah J. Maas en Veronica Roth, maar ook van Audrey Niffenegger en Diana GabaldonSchwabs Schemering-trilogie wordt verfilmd door de ma... Meer

€ 24,99

De kleuren van magie

V.E. Schwab
9789022584934 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Deel 1 van de Schemering-trilogie V.E. Schwab is een meester in het oproepen van nieuwe werelden en doet denken aan J.K. Rowling en J.R.R. Tolkien De Schemering-trilogie werd door The Guardian en Wa... Meer

€ 15,99

De kleuren van licht

V.E. Schwab
9789022584958 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

V.E. Schwab is een meester in het oproepen van nieuwe werelden en doet denken aan J.K. Rowling en J.R.R. Tolkien Acteur Gerard Butler kocht met zijn productiemaatschappij de film- en televisiere... Meer

€ 24,99

De kleuren van schaduw

V.E. Schwab
9789022584941 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Deel 2 van de Schemering-trilogie V.E. Schwab is een meester in het oproepen van nieuwe werelden en doet denken aan J.K. Rowling en J.R.R. Tolkien Het is vier maanden geleden dat de steen in het bez... Meer

€ 24,99

The Invisible Life Of Addie Larue

V.e. Schwab
9781785652509 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

For someone damned to be forgettable, Addie LaRue is a most delightfully unforgettable character, and her story is the most joyous evocation of unlikely immortality-Neil GaimanIn the vein of The Time... Meer

€ 22,95

Het onzichtbare leven van Addie LaRue

V.E. Schwab
9789022591932 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Een schitterend, genre-overstijgend verhaal voor de fans van Sarah J. Maas en Veronica Roth, maar ook van Audrey Niffenegger en Diana GabaldonSchwabs Schemering-trilogie wordt verfilmd door de ma... Meer

€ 24,99

Vampires Never Get Old: Tales With Fresh Bite

V.e. Schwab, Zoraida Cordova, Natalie C. Parker, Kayla Whaley & Laura Ruby
9781789096958 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Eleven diverse vampire stories from YA s leading voices, including V.E. Schwab's First Kill, soon to be a major Netflix adaptation! Meer

€ 11,50

Extraordinary (signed Edition)

V.e. Schwab
9781787738195 | Engels | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Written by #1 New York Times bestselling author V.E. Schwab, this all-new story is set in the five years between VICIOUS and VENGEFUL. Meer

€ 27,95

The Invisible Life Of Addie Larue - Special Edition 'illustrated Anniversary'

V.e. Schwab
9781789098921 | Engels | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

An new signed limited edition, featuring new artwork selected by V.E. Schwab, illustrated plate section and exclusive jacket. The definitive edition of this genre-defying tour de force. Meer

€ 22,95

A Universe Of Wishes: A We Need Diverse Books Anthology

V.e. Schwab, Zoraida Cordova, Libba Bray, Nic Stone, Tessa Gratton, Rebecca Roanhorse, Samira Ahmed, Natalie C. Parker & Anna-marie Mclemore
9781789098006 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Fifteen diverse stories from the leading voices in YA, including a tale set in V.E. Schwab's bestselling Shades of Magic series. Meer

€ 11,50

Gallant

V.E. , Schwab
9781785658686 | Engels | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

From the Sunday Times-bestselling author of The Invisible Life of Addie LaRue, and A Darker Shade of Magic comes a standalone novel where The Secret Garden meets Stardust. Meer

€ 23,00

Het onzichtbare leven van Addie LaRue
E-boek

V.E. Schwab
9789402315929 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Een schitterend, genre-overstijgend verhaal voor de fans van Sarah J. Maas en Veronica Roth, maar ook van Audrey Niffenegger en Diana GabaldonSchwabs Schemering-trilogie wordt verfilmd door de ma... Meer

€ 13,99

De kleuren van licht
E-boek

V.E. Schwab
9789402313581 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

V.E. Schwab is een meester in het oproepen van nieuwe werelden en doet denken aan J.K. Rowling en J.R.R. Tolkien Acteur Gerard Butler kocht met zijn productiemaatschappij de film- en televisiere... Meer

€ 14,99

De kleuren van schaduw
E-boek

V.E. Schwab
9789402312829 | Nederlands | E-boek | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Deel 2 van de Schemering-trilogie V.E. Schwab is een meester in het oproepen van nieuwe werelden en doet denken aan J.K. Rowling en J.R.R. Tolkien Het is vier maanden geleden dat de steen in het bez... Meer

€ 14,99

De kleuren van magie
E-boek

V.E. Schwab
9789402311938 | Nederlands | E-boek | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Deel 1 van de Schemering-trilogie V.E. Schwab is een meester in het oproepen van nieuwe werelden en doet denken aan J.K. Rowling en J.R.R. Tolkien De Schemering-trilogie werd door The Guardian en Wa... Meer

€ 11,99