0

Alle boeken van V.E. Schwab

Verfijn Sluit

10 resultaten gevonden

Weergave

Het onzichtbare leven van Addie LaRue

V.E. Schwab
9789022591932 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Een schitterend, genre-overstijgend verhaal voor de fans van Sarah J. Maas en Veronica Roth, maar ook van Audrey Niffenegger en Diana GabaldonSchwabs Schemering-trilogie wordt verfilmd door de ma... Meer

€ 24,99

De kleuren van magie

V.E. Schwab
9789022584934 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Deel 1 van de Schemering-trilogie V.E. Schwab is een meester in het oproepen van nieuwe werelden en doet denken aan J.K. Rowling en J.R.R. Tolkien De Schemering-trilogie werd door The Guardian en Wa... Meer

€ 15,99

De kleuren van licht

V.E. Schwab
9789022584958 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

V.E. Schwab is een meester in het oproepen van nieuwe werelden en doet denken aan J.K. Rowling en J.R.R. Tolkien Acteur Gerard Butler kocht met zijn productiemaatschappij de film- en televisiere... Meer

€ 24,99

De kleuren van schaduw

V.E. Schwab
9789022584941 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Deel 2 van de Schemering-trilogie V.E. Schwab is een meester in het oproepen van nieuwe werelden en doet denken aan J.K. Rowling en J.R.R. Tolkien Het is vier maanden geleden dat de steen in het bez... Meer

€ 24,99

The Invisible Life Of Addie Larue

V.e. Schwab
9781785652509 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

For someone damned to be forgettable, Addie LaRue is a most delightfully unforgettable character, and her story is the most joyous evocation of unlikely immortality-Neil GaimanIn the vein of The Time... Meer

€ 22,95

Vampires Never Get Old: Tales With Fresh Bite

V.e. Schwab, Zoraida Cordova, Natalie C. Parker, Kayla Whaley & Laura Ruby
9781789096958 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Eleven diverse vampire stories from YA's leading voices, including V.E. Schwab's First Kill, soon to be a major Netflix adaptation! Meer

€ 11,50

Het onzichtbare leven van Addie LaRue
E-boek

V.E. Schwab
9789402315929 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Een schitterend, genre-overstijgend verhaal voor de fans van Sarah J. Maas en Veronica Roth, maar ook van Audrey Niffenegger en Diana GabaldonSchwabs Schemering-trilogie wordt verfilmd door de ma... Meer

€ 13,99

De kleuren van licht
E-boek

V.E. Schwab
9789402313581 | Nederlands | E-boek | 2020
  • Voorraad status ophalen...

V.E. Schwab is een meester in het oproepen van nieuwe werelden en doet denken aan J.K. Rowling en J.R.R. Tolkien Acteur Gerard Butler kocht met zijn productiemaatschappij de film- en televisiere... Meer

€ 14,99

De kleuren van schaduw
E-boek

V.E. Schwab
9789402312829 | Nederlands | E-boek | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Deel 2 van de Schemering-trilogie V.E. Schwab is een meester in het oproepen van nieuwe werelden en doet denken aan J.K. Rowling en J.R.R. Tolkien Het is vier maanden geleden dat de steen in het bez... Meer

€ 14,99

De kleuren van magie
E-boek

V.E. Schwab
9789402311938 | Nederlands | E-boek | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Deel 1 van de Schemering-trilogie V.E. Schwab is een meester in het oproepen van nieuwe werelden en doet denken aan J.K. Rowling en J.R.R. Tolkien De Schemering-trilogie werd door The Guardian en Wa... Meer

€ 11,99