0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

Alle boeken van V.E. Schwab

Verfijn Sluit

43 resultaten gevonden

Weergave

De kleuren van magie

V.E. Schwab
9789022596838 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Deel 1 van de Schemering-trilogieV.E. Schwab is een meester in het oproepen van nieuwe werelden en doet denken aan J.K. Rowling en J.R.R. TolkienDe Schemering-trilogie werd door The Guardian en Waters Meer

€ 22,99

Gallant (signed Edition)

V.e. Schwab
9781803361581 | Engels | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

A darkly magical and thrilling tale of a young woman caught between the world and its shadows, who must embrace her legacy to stop the approaching darkness. Meer

€ 10,00

Het onzichtbare leven van Addie LaRue

V.E. Schwab
9789022594834 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

‘Een uitzonderlijk prachtig boek, doorweven met kunst, hoopvolle momenten en diepe gedachtes. Dit boek is geen literaire fantasy, maar fantasierijke literatuur.’ Alex, boekhandel Paard van Troje, Goes Meer

€ 20,99

Gallant

V.E. Schwab
9789022597569 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Voor de lezers van J.R.R. Tolkien, J.K. Rowling en Holly BlackAlles heeft een schaduwkant, zelfs de wereld waarin wij leven. Er is altijd een punt waarop het duister met het licht versmelt – een plek Meer

€ 20,00

De kleuren van magie

V.E. Schwab
9789022584934 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Deel 1 van de Schemering-trilogie V.E. Schwab is een meester in het oproepen van nieuwe werelden en doet denken aan J.K. Rowling en J.R.R. Tolkien De Schemering-trilogie werd door The Guardian en Wa Meer

€ 15,99

De kleuren van schaduw

V.E. Schwab
9789022584941 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Deel 2 van de Schemering-trilogie V.E. Schwab is een meester in het oproepen van nieuwe werelden en doet denken aan J.K. Rowling en J.R.R. Tolkien Het is vier maanden geleden dat de steen in het bez Meer

€ 24,99

Gallant

V.E. Schwab
9789022595213 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

V.E. Schwab is een Amerikaanse #1 New York Times-bestsellerauteur. Het eerste deel van haar Schemering-trilogie werd door The Guardian uitgeroepen tot een van de beste fantasyboeken van het jaar en de Meer

€ 20,00

De kleuren van licht

V.E. Schwab
9789022584958 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

V.E. Schwab is een meester in het oproepen van nieuwe werelden en doet denken aan J.K. Rowling en J.R.R. Tolkien Acteur Gerard Butler kocht met zijn productiemaatschappij de film- en televisiere Meer

€ 24,99

This Savage Song Collectors Hardback

V.e. Schwab
9781803362144 | Engels | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

A beautiful collector's hardback edition of the NYT-bestselling, Amazon Book of the Year, start to the Monsters of Verity series, featuring new jacket artwork, printed endpapers and printed edges. Meer

€ 26,95

Gallant (export Paperback)

V.e. Schwab
9781789098938 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

The Number 1 Sunday Times-bestselling novel, from the author of The Invisible Life of Addie LaRue, and A Darker Shade of Magic. Meer

€ 13,95

The Invisible Life Of Addie Larue - Illustrated Edition

V.e. Schwab
9781803364186 | Engels | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

A beautiful illustrated edition of this genre-defying tour de force, featuring new artwork selected by V.E. Schwab, illustrated plate section, printed endpapers and exclusive jacket. Meer

€ 24,50

Het onzichtbare leven van Addie LaRue

V.E. Schwab
9789022593738 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

'Toen ik het uit had, heb ik het boek geknuffeld, zo mooi is het'. de Volkskrant‘Het sleept je mee, breekt je hart en geeft ook hoop. Een betoverend mooi boek!’ Lees.bol.comEen schitterend, genre-over Meer

€ 24,99

Het onzichtbare leven van Addie LaRue

V.E. Schwab
9789022591932 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

'Toen ik het uit had, heb ik het boek geknuffeld, zo mooi is het'. de Volkskrant‘Het sleept je mee, breekt je hart en geeft ook hoop. Een betoverend mooi boek!’ Lees.bol.comEen schitterend, genre-over Meer

€ 24,99

The Invisible Life Of Addie Larue

V.e. Schwab
9781785652509 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

For someone damned to be forgettable, Addie LaRue is a most delightfully unforgettable character, and her story is the most joyous evocation of unlikely immortality-Neil GaimanIn the vein of The Time Meer

€ 22,95

Gallant

V.e. Schwab
9781785658686 | Engels | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

The Number 1 Sunday Times-bestselling novel, from the author of The Invisible Life of Addie LaRue, and A Darker Shade of Magic. Meer

€ 22,95

Vampires Never Get Old: Tales With Fresh Bite

V.e. Schwab, Zoraida Cordova, Natalie C. Parker, Kayla Whaley & Laura Ruby
9781789096958 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Eleven diverse vampire stories from YA's leading voices, including V.E. Schwab's First Kill, now a major Netflix adaptation! Meer

€ 11,50

Vicious/vengeful Slipcase

V.e. Schwab
9781789099744 | Engels | Boek | 2021
  • Voorraad status ophalen...

The complete Villains series, including prequel short story, 'Warm Up' and ExtraOrdinary artcard, from the New York Times-bestselling author of The Shades of Magic, The Invisible Life of Addie LaRue a Meer

€ 22,95

A Universe Of Wishes: A We Need Diverse Books Anthology

V.e. Schwab, Zoraida Cordova, Libba Bray, Nic Stone, Tessa Gratton, Rebecca Roanhorse, Samira Ahmed, Natalie C. Parker & Anna-marie Mclemore
9781789098006 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Fifteen diverse stories from the leading voices in YA, including a tale set in V.E. Schwab's bestselling Shades of Magic series. Meer

€ 11,50

Extraordinary (signed Edition)

V.e. Schwab
9781787738195 | Engels | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Written by #1 New York Times bestselling author V.E. Schwab, this all-new story is set in the five years between VICIOUS and VENGEFUL. Meer

€ 27,95

The Monsters Of Verity Series - Our Dark Duet Collectors Hardback

V.e. Schwab
9781803362151 | Engels | Hardback / gebonden | 2023
  • Voorraad status ophalen...

A beautiful collector's hardback edition of the conclusion of the NYT-bestselling, Amazon Book of the Year, Monsters of Verity series. Dangerous and compelling, dark and brooding, this is classic urba Meer

€ 22,95