0

Alle Dwarsliggers

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

304 resultaten gevonden

Weergave

De kaasfabriek

Simone van der Vlugt
9789049808112 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 690 is De kaasfabriek, de nieuwe historische roman van Simone van der Vlugt, auteur van ondere andere Het schaduwspel en Nachtblauw. Amsterdam, 1892. Lydia rouwt om de dood van haar ouders... Meer

€ 18,99

Een goede man slaat soms zijn vrouw

Joris Luyendijk
9789049804725 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

In Een goede man slaat soms zijn vrouw doet Joris Luyendijk verslag van zijn poging om te integreren in een islamitisch land. Hij schreef zich in aan de universiteit van Caïro en leefde een jaar lang... Meer

€ 13,99

Jacoba, Dochter van Holland

Simone van der Vlugt
9789049808143 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

In Jacoba, Dochter van Holland kruipt Simone van der Vlugt op overtuigende wijze in de huid van Jacoba van Beieren (1401-1436). Jacoba was haar tijd ver vooruit, stak haar feministische ideeën niet on... Meer

€ 13,99

De goede zoon

Rob van Essen
9789049808211 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 683 is De goede zoon van Rob van Essen, een meeslepend verslag van een tocht door een labyrint vol vreemde gebeurtenissen, maar ook een verrassend autobiografische roman over een zoon die... Meer

€ 13,99

Iemand moet het doen & Jullie zijn zelf gek

Sylvia Witteman
9789049807863 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 669 is Iemand moet het doen & Jullie zijn zelf gek van Sylvia Witteman, twee boeken in één dwarsligger. Iemand moet het doen Iemand moet het doen. Een gesprek voeren met een verbijste... Meer

€ 15,00

De avond is ongemak

Marieke Lucas Rijneveld
9789049808204 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Marieke Lucas Rijneveld (1991) geldt als een van de grootste talenten van de Nederlandse letteren. In 2015 debuteerde ze met de meermaals herdrukte dichtbundel Kalfsvlies, die werd bekroond met de C.... Meer

€ 13,99

Blindganger

Michael Ondaatje
9789049808372 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 694 is Blindganger van Michael Ondaatje, bekend van de bestseller The English Patient. 1945: Londen herstelt zich van de blitzkrieg. De veertienjarige Nathaniel en zijn zus Rachel zijn doo... Meer

€ 13,99

Het meisje zonder naam

Diney Costeloe
9789049807955 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 686 is Het meisje zonder naam van Diney Costeloe, een hartverscheurend verhaal gebaseerd op historische feiten. Diney Costeloe verovert lezersharten over de hele wereld. Haar roman Het mei... Meer

€ 13,99

De genesissleutel

Jeroen Windmeijer
9789049808402 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 693 is De Genesissleutel, de nieuwe hemelschokkende thriller van Jeroen Windmeijer. Midden in de woestijn rondom de mysterieuze Nazca-tekeningen in Peru ligt een man in de brandend hete zo... Meer

€ 18,99

Varg Veum. Laat de kinderen tot mij komen

Gunnar Staalesen
9789049808051 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 695 is Laat de kinderen tot mij komen van Gunnar Staalesen, een deel uit de Varg Veum-serie dat los is te lezen. Voor de liefhebbers van Jo Nesbø, Stieg Larsson en Henning Mankell. Op een... Meer

€ 13,99

Schaduwstad

Elizabeth Day
9789049808280 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Elizabeth Day, auteur van Het feest, schreef met Schaduwstad eveneens een vlijmscherpe roman over de Britse elite. Howard Pink is een selfmade miljonair die zijn leven koopt en gewend is aan macht en... Meer

€ 18,99

Smalltalk Survival

Iris Posthouwer & Liz Luyben
9789049808129 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 685 is Smalltalk Survival van Liz Luyben en Iris Posthouwer: een handige, speelse gids voor betere gesprekken. Ben jij weleens het gangpad ingedoken om niet met een collega te hoeven prate... Meer

€ 13,99

Duingras + Stormwind

Jackie van Laren
9789049808341 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 692 is Duingras & Stormwind van Jackie van Laren, deel 1 en 2 van de Eilandliefde-serie. Jackie van Laren schrijft romans met veel liefde, een vleugje muziek en een scheutje humor. In... Meer

€ 15,00

Geworteld in het kwaad

Karen Dionne
9789049808334 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 691 is Geworteld in het kwaad (The Wicked Sister), de tweede thriller van Karen Dionne na Dochter van het moeras. Rachel herinnert zich steeds meer details over de dag dat haar ouders werd... Meer

€ 18,99

Flashback

Sj Watson
9789049808310 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Blackwood Bay. Een Britse kustplaats waar nooit iets gebeurt. Toch? Ooit was Blackwood Bay een drukbezocht kustplaatsje. Maar nu, geplaagd door teruglopende toeristenaantallen en economische malaise,... Meer

€ 18,99

Het meisje dat twee kampen overleefde

Heather Morris
9789049808181 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 697 is Het meisje dat twee kampen overleefde van Heather Morris en het hartverscheurende vervolg op haar wereldwijde bestseller De tatoeëerder van Auschwitz. Het is gebaseerd op het levens... Meer

€ 13,99

Een lied voor Achilles

Madeline Miller
9789049808006 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger xxx is Een lied voor Achilles van Madeline Miller, een verhaal over goden, koningen, onsterfelijke roem en het menselijk hart. Achilles, ‘de beste onder de Grieken’, zoon van de wrede zeeg... Meer

€ 15,00

Piste alarm + Winter chalet + Off piste

Linda van Rijn
9789049808068 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger xxx is Winter chalet, Piste alarm & Off piste, een bundeling van drie heerlijke winterse thrillers. Winter chalet Tijdens een gezellige skivakantie in het Oostenrijkse Kirchberg kunne... Meer

€ 15,00

Vad3r

Pepijn Lanen
9789049808297 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

‘Coco is voor de derde keer zwanger. We zijn in één klap in een nieuw tijdperk beland. De uitslag van een zwangerschapstest heeft ons getransporteerd.’ Met deze zinnen opent Pepijn Lanen, inmiddels tr... Meer

€ 18,99

De schaduwvriend

Alex North
9789049808327 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Paul Adams herinnert zich die vreselijke dag nog goed waarop de jonge Charlie Crabtree een van zijn klasgenoten vermoordde. Hij was zowel bevriend met Charlie als met het slachtoffer. Diezelfde dag ve... Meer

€ 18,99