0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

Alle Dwarsliggers

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

214 resultaten gevonden

Weergave

Prachtige wereld, waar ben je - Dwarsligger

Sally Rooney
9789049808679 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Sally Rooney is hét talent uit Ierland. Haar boeken vertegenwoordigen de stem van een nieuwe generatie. Eerder schreef ze Gesprekken met vrienden en Normale mensen. Met haar tweede boek stond z... Meer

€ 18,99

Een film met Sophia

Herman Koch
9789049808532 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Een film met Sophia is de nieuwe roman van Herman Koch. Een spannende roman over de laatste film van een beroemde filmmaker en zijn fascinatie voor de jonge hoofdpersoon. ‘Weet jij misschien waar Soph... Meer

€ 18,99

Sneeuwwit

Samuel Bjørk
9789049808693 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

In Sneeuwwit, de ijzingwekkende prequel op de Munch & Krüger-bestsellerserie van Samuel Bjørk, vraagt Holger Munch de jonge Mia Krüger om voor hem te komen werken om een wel heel mysterieuze moordzaak... Meer

€ 18,99

Perfecte stilte

Helen Fields, Ernst de Boer & Ankie Klootwijk
9789049808686 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Perfecte stilte van Helen Fields is het vierde deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en... Meer

€ 13,99

Reisverslag van een kat

Hiro Arikawa
9789049806927 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 576 is Reisverslag van een kat van Hiro Arikawa. Deze hartverwarmende roman vertelt over de roadtrip van Nana de kat. Dit boek is zo lief en mooi, we kunnen het haast niet onder woorden br... Meer

€ 13,99

De bijenhouder van Aleppo

Christy Lefteri
9789049807696 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 644 is De bijenhouder van Aleppo van Christy Lefteri, het ontroerende verhaal over bijenhouder Nuri en zijn vrouw Afra. Samen met hun zoontje leiden ze een eenvoudig leven in Aleppo, totda... Meer

€ 13,99

Schilderslief

Simone van der Vlugt
9789049807566 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 620 is Schilderslief van Simone van der Vlugt. Schilderslief is een meeslepende roman over de verguisde minnares van Rembrandt van Rijn. Op een julidag in 1650 wordt Geertje Dircx aangehou... Meer

€ 13,99

Verloren grond

Murat Isik
9789049807078 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 350 is Verloren grond van Murat Isik, losjes geïnspireerd op de familiegeschiedenis van Isik zelf. Een epische roman over een gezin dat deels door het lot, deels door eigen toedoen uiteen... Meer

€ 13,99

Echo

Thomas Olde Heuvelt
9789049807047 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 596 is Echo van Thomas Olde Heuvelt. Nick Grevers en zijn klimmaatje Augustin worden aangetrokken door de Maudit, een afgelegen berg in de Zwitserse Alpen. Documentatie over de berg is sch... Meer

€ 13,99

Schaduwstad

Elizabeth Day
9789049808280 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Elizabeth Day, auteur van Het feest, schreef met Schaduwstad eveneens een vlijmscherpe roman over de Britse elite. Howard Pink is een selfmade miljonair die zijn leven koopt en gewend is aan macht en... Meer

€ 13,99

Mindgym

Wouter de Jong
9789049808198 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 671 is Mindgym van Wouter de Jong, de sportschool voor je geest. Bij goed voor jezelf zorgen denken we vaak aan veel bewegen en gezond eten, maar je zit pas écht lekker in je vel als je oo... Meer

€ 13,99

Circe

Madeline Miller
9789049807993 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 687 is Circe van Madeline Miller, het indrukwekkende verhaal van de mythologische heks Circe, geïnspireerd door de Odyssee van Homerus. Genomineerd voor de Womens’s Prize for Fiction 2019.... Meer

€ 13,99

De erfgenamen

Ildefonso Falcones
9789049807634 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 633 is De erfgenamen van Ildefonso Falcones, het vervolg op de internationale bestseller De kathedraal van de zee maar is los daarvan te lezen. De erfgenamen is een kleurrijk en bruisend e... Meer

€ 13,99

De goede zoon

Rob van Essen
9789049808211 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 683 is De goede zoon van Rob van Essen, een meeslepend verslag van een tocht door een labyrint vol vreemde gebeurtenissen, maar ook een verrassend autobiografische roman over een zoon die... Meer

€ 13,99

Finse dagen

Herman Koch
9789049806545 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

In Finse dagen keert Herman Koch, bestsellerauteur van onder andere Het diner en De greppel, terug naar Finland en zijn jeugd in Amsterdam-Zuid. Op feestjes, tijdens etentjes wordt Herman Koch vaak op... Meer

€ 13,99

Kolja

Arthur Japin
9789049808563 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 717 is Kolja van Arthur Japin. Kolja is acht jaar, doof en zonder woorden, als de broers Modest en Pjotr Iljitsj Tsjaikovski zich over hem ontfermen. In de loop van de vele jaren die ze me... Meer

€ 13,99

Casa Ibiza + Zeezicht

Linda van Rijn
9789049807283 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

dwarsligger 599 Linda van Rijn Casa Ibiza & Zeezicht Twee zomerse bestsellers in één Casa Ibiza Tijdens het opruimen van de vakantievilla van haar overleden ouders op Ibiza vindt Anna een ketting van... Meer

€ 13,99

In Hechtenis - Dwarsligger

Nicci French
9789049807948 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

In hechtenis is de spannende literaire thriller van het wereldberoemde schrijversduo Nicci French, bekend van onder andere de Frieda Klein-serie. Tabitha zit vast in een huis van bewaring, beschuldigd... Meer

€ 13,99

De kaasfabriek

Simone van der Vlugt
9789049808112 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 690 is De kaasfabriek, de nieuwe historische roman van Simone van der Vlugt, auteur van ondere andere Het schaduwspel en Nachtblauw. Amsterdam, 1892. Lydia rouwt om de dood van haar ouders... Meer

€ 13,99

President vermist

Bill Clinton & James Patterson
9789049807238 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

dwarsligger 598 Bill Clinton & James Patterson President vermist Met details die alleen een president kan weten en suspense die alleen de meest succesvolle thrillerauteur ter wereld kan leveren. De Am... Meer

€ 13,99