0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

E-Boeken Literatuur

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

6.596 resultaten gevonden

Weergave

De tijd van de vuurbloemen
E-boek

Sarah Lark
9789026160448 | Nederlands | E-boek | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Eerder verschenen in Nederland onder meer de bestsellerserie ‘De vrouwen van Kiward'. Voor de lezers van Lucinda Riley en Sofia Caspari Duitsland, 1837. Ida sluit zich aan bij een groep jonge mensen d... Meer

€ 12,99

De zang van de hoornschelp
E-boek

Sarah Lark
9789026160431 | Nederlands | E-boek | 2021
  • Voorraad status ophalen...

De boeken van Sarah Lark slepen je mee naar het Nieuw-Zeeland van de 19e en 20e eeuw. ‘De zang van de hoornschelp’ is het tweede boek dat zich afspeelt op Rata Station, na ‘De tijd van de vuurbloemen’... Meer

€ 12,99

De legende van de vuurberg
E-boek

Sarah Lark
9789026160424 | Nederlands | E-boek | 2021
  • Voorraad status ophalen...

‘De legende van de vuurberg’ is na ‘De tijd van de vuurbloemen’ en ‘De zang van de hoornschelp’ het derde boek van internationaal bestsellerauteur Sarah Lark over de belevenissen van de vrouwen van Ra... Meer

€ 12,99

Laten we vader eruit gooien
E-boek

Mary Dorna
9789038810959 | Nederlands | E-boek | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Mary Dorna was het pseudoniem van Mary Jeanette Stoppelman (1891-1971). Ze schreef voornamelijk korte verhalen en journalistiek werk voor veel verschillende kranten en tijdschriften, waaronder Het Par... Meer

€ 6,99

De Toverlantaarn
E-boek

Suzanne Voets
9789029543811 | Nederlands | E-boek | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Ironische beschrijvingen van ons dagelijks leven, in een schrijfstijl vol negentiende-eeuwse elementen. In De Toverlantaarn projecteert Suzanne Voets een wereld vol levendige taferelen, kleurrijke typ... Meer

€ 11,99

Het familiegeheim van Florence Grace
E-boek

Tracy Rees
9789401615686 | Nederlands | E-boek | 2021
  • Voorraad status ophalen...

De aangrijpende historische roman Het familiegeheim van Florence Grace is de nieuwste roman van topauteur Tracy Rees, bekend van Het geheim van Silvermoor. Voor de lezers van Lucinda Riley, Anne Jacob... Meer

€ 9,99

Wow, we're married on Ibiza
E-boek

Lianne Reijntjes
9789047206880 | Nederlands | E-boek | 2021
  • Voorraad status ophalen...

In Wow, we’re married on Ibiza van Lianne Reijntjes stapt Chloe in het huwelijksbootje met haar verloofde Daniel. Samen met hun weddingplanner Luana maken ze plannen voor hun droombruiloft op Ibiza, a... Meer

€ 0,99

Lovely La La Land
E-boek

Lianne Reijntjes
9789047206866 | Nederlands | E-boek | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Lovely La La Land is het tweede van drie delen in de spetterende dj-serie van Lianne Reijntjes. In Lovely La La Land vertrekt Marissa naar Los Angeles voor de Electronic Dance Music Awards, waarvoor d... Meer

€ 0,99

Vacay in Saint Tropez
E-boek

Lianne Reijntjes
9789047206842 | Nederlands | E-boek | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Vacay in Saint-Tropez is het eerste van drie delen in de spetterende dj-serie van Lianne Reijntjes. In de feelgoodnovelle Vacay in Saint-Tropez worden vriendinnen Chloe en Marissa uitgenodigd om vakan... Meer

€ 0,99

Verwilderd
E-boek

Richard Powers
9789025471408 | Nederlands | E-boek | 2021
  • Voorraad status ophalen...

‘Verwilderd’ van Richard Powers gaat over astrobioloog Theo Byrne die een veelbelovende manier gevonden heeft om de hele kosmos af te speuren op zoek naar leven. Daarnaast ontfermt hij zich sinds de d... Meer

€ 13,99

Het geluk van de wolf
E-boek

Paolo Cognetti
9789403155616 | Nederlands | E-boek | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Fausto en Silvia ontmoeten elkaar voor het eerst in het bergdorp Fontana Fredda. Hij is schrijver, zij is een kunstenaar en allebei zijn ze op zoek naar een nieuw bestaan. Samen ervaren ze hoe de wint... Meer

€ 15,99

Harlem Shuffle
E-boek

Colson Whitehead
9789025471262 | Nederlands | E-boek | 2021
  • Voorraad status ophalen...

‘Harlem Shuffle’ van Colson Whitehead gaat over Ray Carney, een beschaafde meubelverkoper die voor zijn klanten en buren in 125th Street een fatsoenlijk leven probeert te leiden. Zijn vrouw is in verw... Meer

€ 13,99

Neospartaans melancholisch absurdisme
E-boek

Edmond Rinnooy Kan
9789038807713 | Nederlands | E-boek | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Een defecte – en meedogenloze – steenverpulveraar, een holle boom die goud ophoest, het meisje met de ijzeren handen, een kleptomane kerstman, een eenmanskoninkrijk, vouwstoelen die zijn ontworpen om... Meer

€ 10,99

Het personeel
E-boek

Olga Ravn
9789493248144 | Nederlands | E-boek | 2021
  • Voorraad status ophalen...

'Ben ik menselijk? Staat er in jullie administratie wat ik ben?' Op vele lichtjaren van de aarde cirkelt een ruimteschip om een planeet. De bemanning bestaat uit mensen en mensachtigen. Aan boord word... Meer

€ 12,99

Welkom in Ferry Lane
E-boek

Nicola May
9789020545852 | Nederlands | E-boek | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Het dorpje Hartmouth in Cornwall is het decor van 'Welkom in Ferry Lane' het eerste deel van de Ferry Lane-feelgoodserie van Nicola May, de Britse hitauteur van de Cockleberry Bay-serie. De 33-jarige... Meer

€ 9,99

Gekke tante Julla
E-boek

Nathalie Pagie
9789402318234 | Nederlands | E-boek | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Kort verhaal van Nathalie PagieAls hun excentrieke tante Julla de zussen Olivia en Maja uitnodigt in haar zomerhuis op Öland, een zonnig eiland voor de Zweedse kust, denken zij een zorgeloze vakantie... Meer

€ 1,99

Champagne voor een weduwe
E-boek

Yvonne Gillissen
9789493016286 | Nederlands | E-boek | 2021
  • Voorraad status ophalen...

In de serie KASTELEINTJES staat het KORTE VERHAAL centraal. Even digitaal aanschuiven in het eetcafé of in de kroeg voor een hap of drankje. Of zomaar, om gewoon eens op andere gedachten te komen. Een... Meer

€ 1,50

De middagvrouw
E-boek

Julia Franck
9789028452183 | Nederlands | E-boek | 2021
  • Voorraad status ophalen...

In het najaar van 1945 vlucht een vrouw met haar zevenjarige zoontje voor de Russen naar het Westen. Op een klein treinstation ergens in het oosten van Duitsland rusten ze uit. Helene heeft zichzelf e... Meer

€ 9,99

Het zingen van de tijd
E-boek

Richard Powers
9789025472177 | Nederlands | E-boek | 2021
  • Voorraad status ophalen...

In ‘Het zingen van de tijd’ van Richard Powers ontmoet David Strom, een van oorsprong Duits-Joods natuurkundige, rond Pasen 1939 de jonge zwarte zangeres Delia Daley tijdens een concert in Washington,... Meer

€ 13,99

Verzamelde verhalen
E-boek

Julian Barnes & Caecile Hoog
9789025471422 | Nederlands | E-boek | 2021
  • Voorraad status ophalen...

In ‘Verzamelde verhalen’ worden voor het eerst de verhalen van Julian Barnes bijeengebracht. De schrijver van een rijk oeuvre dat verpletterende romans zoals bestsellers ‘Alsof het voorbij is’ en ‘Het... Meer

€ 9,99