0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

E-Boeken Literatuur

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

7.193 resultaten gevonden

Weergave

De villa van de liefde
E-boek

Annemieke Heller
9789047208501 | Nederlands | E-boek | 2022
  • Voorraad status ophalen...

In De villa van de liefde gaan vriendinnen Amira en Jessie naar Griekenland om de liefde te vinden in een reality-tv-programma. Voor de fans van Temptation Island en Expeditie Robinson! Amira denkt da Meer

€ 5,99

Ghost Lover
E-boek

Lisa Taddeo
9789038807768 | Nederlands | E-boek | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Een legertje mooie en stoere vrouwen beheert vanachter de anonimiteit van hun schermen de datingdienst Ghost Lover. Een systeem waarin berichten herschreven en geforward worden zodat je als de beste v Meer

€ 12,99

Grijze bijen
E-boek

Andrej Koerkov
9789044651751 | Nederlands | E-boek | 2022
  • Voorraad status ophalen...

In een klein dorp in de Donbas, in het grijze niemandsland tussen loyalisten en separatisten, woont de jong gepensioneerde bijenhouder Sergej Sergejitsj. Na drie jaar oorlog zijn hij en Pasjka, de gro Meer

€ 15,99

building a house
E-boek

Yvonne Gillissen
9789493016323 | Engels | E-boek | 2022
  • Voorraad status ophalen...

In this series we meet a cheerful, playful little woodsy who gradually discovers itself in a world full of small adventures and wonders. Fiction. Woodsy Dapplefluff is a fantasy figure with distinctiv Meer

€ 1,50

Alle dierenverhalen
E-boek

A. Koolhaas
9789028206212 | Nederlands | E-boek | 2022
  • Voorraad status ophalen...

'Lees Koolhaas over Wampoei en je weet: zo denkt een snoek. Vissiger gedachten zijn ons niet bekend.' - Midas Dekkers De dierenverhalen van A. Koolhaas (1912-1992) vormen een onnavolgbaar genre in onz Meer

€ 15,00

een huisje bouwen
E-boek

Yvonne Gillissen
9789493016316 | Nederlands | E-boek | 2022
  • Voorraad status ophalen...

In deze serie ontmoeten we een vrolijk, speels knoebeltje dat in een wereld vol kleine avonturen en wonderen gaandeweg zichzelf ontdekt. Fictie. Knoebeltje Hobbeldebob is een fantasiefiguurtje met ver Meer

€ 1,50

Lichtend water
E-boek

Konstantin Paustovski
9789028220706 | Nederlands | E-boek | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Lichtend water is een verzameling van drie romans van Konstantin Paustovski die zich afspelen aan Ruslands kusten. In De romantici reist een groep studievrienden langs de Zwarte Zee. De vrienden zette Meer

€ 17,50

De mooiste verhalen
E-boek

Anton Tsjechov
9789028220713 | Nederlands | E-boek | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Niemand schreef zulke veelzijdige korte (en lange) verhalen als Anton Tsjechov. De veelomvattendheid van zijn werk is imponerend, zijn thematiek klassiek-universeel en de vanzelfsprekendheid van zijn Meer

€ 17,50

Booth
E-boek

Karen Joy Fowler
9789046829837 | Nederlands | E-boek | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Nominatie Booker Prize 2022Razend spannend: de familiegeschiedenis van Lincolns moordenaar. . *****' NRCEen meeslepende pageturner over een beruchte familie en een land in veranderingAan het begin van Meer

€ 12,99

De laatste zomerdag
E-boek

Diverse Auteurs
9789462666160 | Nederlands | E-boek | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Schrijverspunt organiseerde in de zomer van 2022 een schrijfwedstrijd met als thema: 'De laatste zomerdag.' De jury, bestaande uit Marian Bouwhuis, Carla van Vliet en Wouter Grootenboer, hebben de inz Meer

€ 5,99

Verity
E-boek

Colleen Hoover
9789020550801 | Nederlands | E-boek | 2022
  • Voorraad status ophalen...

De spannende NA-thriller 'Verity' van Colleen Hoover gaat over schrijfster Lowen. Ze kan nauwelijks rondkomen, tot ze de kans van haar leven krijgt: ze mag de populaire boekenserie van Verity Crawford Meer

€ 9,99

Herinneringen aan het strandhuis
E-boek

Mary Alice Monroe
9789401617680 | Nederlands | E-boek | 2022
  • Voorraad status ophalen...

De prachtige roman Herinneringen aan het strandhuis, het derde deel in de Strandhuis-serie van Mary Alice Monroe, voert je mee naar de Amerikaanse kust en de jaren zeventig. Olivia ‘Lovie’ Rutledge zo Meer

€ 9,99

Het staat in de sterren
E-boek

Christina Lauren
9789401618755 | Nederlands | E-boek | 2022
  • Voorraad status ophalen...

In de heerlijke roman Het staat in de sterren van bestsellerauteur Christina Lauren vallen Sam en Tate voor elkaar tijdens een vakantie, op de stormachtige manier die zo kenmerkend is voor een eerste Meer

€ 9,99

Rombo
E-boek

Esther Kinsky
9789493256873 | Nederlands | E-boek | 2022
  • Voorraad status ophalen...

De Italiaanse regio Friuli wordt in mei en september 1976 getroffen door twee zware aardbevingen. Bijna duizend mensen komen om en tienduizenden verliezen hun huis. Er is een nieuw landschap ontstaan, Meer

€ 14,99

Match met een maagd
E-boek

Vanessa Gerrits
9789047206439 | Nederlands | E-boek | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Match met een Maagd is het zesde deel in de feelgoodserie Cupid-o-scoop van Vanessa Gerrits. Samantha heeft het er maar druk mee. Niet alleen staat er weer een Cupid-o-scoop-date op de planning, het i Meer

€ 5,99

Het Nauw
E-boek

Ann Petry
9789025470975 | Nederlands | E-boek | 2022
  • Voorraad status ophalen...

‘Het nauw’ van Ann Petry brengt de lezer naar De jaren vijftig, Amerika. Het is zaterdag na middernacht in het slaperige provinciestadje Monmouth in New England en een allesverhullende dichte mist rol Meer

€ 13,99

Vermogen
E-boek

Hernan Diaz
9789025471071 | Nederlands | E-boek | 2022
  • Voorraad status ophalen...

In ‘Vermogen’ van Hernan Diaz heeft iedereen in New York, zelfs door het gebruis van de ‘roaring twenties’ heen, gehoord van Benjamin en Helen Rask. Hij is een legendarische Wall Street-magnaat; zij i Meer

€ 12,99

Onder schot
E-boek

Mark Greaney
9789402767865 | Nederlands | E-boek | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Nu verfilmd voor Netflix, met Ryan Gosling en Chris Evans in de hoofdrol. Het eerste deel in de internationaal gelauwerde spionagethrillerserie The Gray Man.Court Gentry is een goed mens - én d Meer

€ 9,99

Artefact
E-boek

Arlene Heyman
9789025458225 | Nederlands | E-boek | 2022
  • Voorraad status ophalen...

‘Artefact’ van Arlene Heyman speelt zich af in 1984: de tweeënveertigjarige professor Lottie Levinson doet complex onderzoek als biologe en gaat op in haar werk. Ze is gelukkig getrouwd met haar tweed Meer

€ 13,99

Echt genoten
E-boek

Christina Lauren
9789401618205 | Nederlands | E-boek | 2022
  • Voorraad status ophalen...

In Echt genoten, de nieuwe roman van Christina Lauren, heeft Olive altijd pech: in haar carrière, in de liefde, in... eigenlijk bijna alles. Het leven van haar identieke tweelingzus Ami loopt juist op Meer

€ 9,99