0
Forget-me-not Summer

Forget-me-not Summer

Leila Howland

Paperback / Ingenaaid | Engels
Forget-me-not Summer
  • Leverbaar, de levertijd is 3-4 werkdagen
  • Niet op voorraad in onze winkel
€ 9,50
Omschrijving

This charming story about three California sisters spending the summer on Cape Cod is perfect for fans of The Penderwicks-as a starred ALA Booklist review raved-and The Mother-Daughter Book Club. Though Marigold, Zinnia, and Lily Silver couldn't be more different, they're all excited about summer vacation.

Specificaties
  • Uitgever
    Harpercollins Publishers Inc
  • Verschenen
    jun. 2016
  • Bladzijden
    368
  • Genre
    Kinderboeken: familieverhalen
  • Afmetingen
    132 x 194 x 22 mm
  • Gewicht
    238 gram
  • EAN
    9780062318701
  • Bindwijze
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Engels

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

De wereld van de Gorgels

De wereld van de Gorgels

Jochem Myjer
€ 15,99
De leukste kleuters van Nederland

De leukste kleuters van Nederland

Pieter Feller
€ 12,50
De heksenval

De heksenval

Cressida Cowell
€ 17,99
Papatijd!

Papatijd!

Marta Altes
€ 14,99