0

Het feest

Elizabeth Day

Paperback / Ingenaaid | Nederlands
  • Op werkdagen voor 21 uur besteld, de volgende dag geleverd.
  • Op voorraad in onze winkel. Afhalen tijdens openingsuren.
€ 15,00
Omschrijving

Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren geschiedenis.

Martin Gilmour en Ben Fitzmaurice zijn al vijfentwintig jaar beste vrienden, vanaf het moment dat ze elkaar ontmoetten op Burtonbury School. Ze vormen een apart stel: een arbeiderszoon en de golden boy uit een aristocratische familie. Martin weet dat er door anderen vraagtekens worden gezet bij hun vriendschap, maar hij doet alles voor Ben. Hij bewaart zelfs Bens grootste geheim.

Op Bens veertigste verjaardag, omringd door het Britse establishment dat zich laaft aan champagne en drugs, bekruipt Martin voor de zoveelste keer het gevoel dat hij er niet bij hoort. Ook zijn vrouw Lucy, die al vanaf het begin argwaan koestert, voelt dat er onheil in de lucht hangt. Maar Ben zou nooit iets doen om de vriendschap op het spel te zetten. Toch?

Het feest is een vlijmscherpe kritiek op de Britse elite en de ongeschreven wetten van de upper class.

***** ‘Een heerlijke standensatire en een meeslepende thriller ineen, die wel vergeleken wordt met Donna Tartts De verborgen geschiedenis.’ – Judith Eiselin in NRC Handelsblad

**** ‘Een vlijmscherpe fileersessie van de zogenaamde elite, English Style. Je kunt erom lachen. Huilen mag ook.’ – Koen Eykhout in De Limburger

'Wat hebben we zin in deze inkzwarte psychologische thriller over de ongeschreven wetten van de Britse Upper class.' – De VPRO-gids



Elizabeth Day is auteur en journalist. Met Steen, papier, schaar won ze de Betty Trask Award voor beste debuut van schrijvers onder de vijfendertig jaar. In 2017 verscheen haar roman Het feest, die direct een bestseller werd. Haar podcast How To Fail werd eveneens een succes, waarna het ook als memoir/selfhelpboek verscheen onder de titel Durf te falen. Day is ook columnist voor de Mail on Sunday en journalist voor onder andere The Telegraph, The Guardian, Vogue, Elle en Harper’s Bazaar.

Specificaties
  • Uitgever
    Ambo|Anthos
  • Vertaler
    Eefje Bosch
  • Druk
    1
  • Verschenen
    jul. 2020
  • Bladzijden
    336
  • Genre
    Fictie / Literatuur
  • Afmetingen
    200 x 130 x 29 mm
  • Gewicht
    364 gram
  • EAN
    9789026352720
  • Bindwijze
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Nederlands

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

Schaduw

Schaduw

Lucinda Riley
€ 20,99
Op het geniale af

Op het geniale af

Benedict Wells
€ 20,99
Parel

Parel

Lucinda Riley
€ 20,99
De stilte van de witte stad

De stilte van de witte stad

Eva García Sáenz de Urturi
€ 15,00
Maan

Maan

Lucinda Riley
€ 21,99