0

Te reserveren boeken

Deze titels verschijnen binnenkort, reserveer alvast.

Alfabet

Alfabet

Charlotte Dematons
€ 24,90
Virgil

Virgil

Luca Caioli
€ 19,99
Uitverkoren

Uitverkoren

Veronica Roth
€ 20,00
Nog lange niet

Nog lange niet

M.J. Arlidge
€ 20,99
Totaal gesloopt

Totaal gesloopt

Jeff Kinney
€ 15,99
Zilveren vleugels

Zilveren vleugels

Camilla Läckberg
€ 24,99

Hieronder tonen we iedere maand alle titels die op korte termijn gaan verschijnen.

U kunt deze alvast reserveren. Dan krijgt u het boek toegestuurd zodra het beschikbaar is of u kunt krijgt bericht dat het voor u klaar staat om op te halen.

Het is een volledig overzicht. U kunt aan de linkerkant filteren op onderwerp, taal of prijs.

Verfijn Sluit

177 resultaten gevonden

Weergave

Echo

Thomas Olde Heuvelt
9789024590414 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Nick Grevers en zijn klimmaatje Augustin worden aangetrokken door de Maudit, een afgelegen berg in de Zwitserse Alpen. Documentatie over de berg is schaars, het is er ongewoon stil, en als ze de valle... Meer

€ 12,99

Het Chagrijnige Slagzwaard

Theo Barkel
9789078437741 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Nairghan, de broer van Miurghan de Magiër, is ontsnapt uit zijn gevangenis in de Onbeschreven Zuilen in het hart van Corinthar, het buurland van Potaniesië, en heeft wraak gezworen op de Woudheks en M... Meer

€ 16,95

De nieuweling

Taran Matharu
9789000373239 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Eerste deel van de succesvolle Summoner-serie — voor fans van Harry Potter, Percy Jackson en Pokémon Smidsleerling Fletcher ontdekt per ongeluk dat hij de zeldzame gave heeft om demonen t... Meer

€ 12,50

Uitverkoren

Veronica Roth
9789022589380 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Het eerste boek voor volwassenen van Veronica Roth, wereldwijde bestsellerauteur van de Divergent-serie Ergens vlak bij Chicago drong op een duistere dag het kwaad de wereld binnen en bracht chaos en... Meer

€ 20,00

De hobbit

J.R.R. Tolkien
9789022591406 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Het meesterwerk van J.R.R. Tolkien, al ruim tachtig jaar een bestseller Dit is het verhaal van een Balings die wél een avontuur beleefde en tegen wil en dank volkomen onverwachte dingen deed en... Meer

€ 20,00

Magische dieren

Giuseppe D'Anna
9789059564343 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Oké, dus je hebt een magisch dier in huis gehaald, maar hoe verzorg je je eenhoorn of feniks eigenlijk? Wat doen ze graag? Wat eten ze? Hoe win je hun vertrouwen? Dit handboek voor verzorgers van magi... Meer

€ 15,00

Echo MP (6 ex. + vloerstickers)

Thomas Olde Heuvelt
9789024591282 | Nederlands | Shrink-wrapped pack | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Nick Grevers en zijn klimmaatje Augustin worden aangetrokken door de Maudit, een afgelegen berg in de Zwitserse Alpen. Documentatie over de berg is schaars, het is er ongewoon stil, en als ze de valle... Meer

€ 77,94

October Man

Ben Aaronovitch
9781473224322 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

A brand new stand-alone novella in the bestselling Rivers of London series! If you thought magic was confined to one country . . . think again. Meer

€ 10,50

Red Noise

John P. Murphy
9780857668479 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Caught up in a spacestation turf war between gangs and corrupt cops, a lone asteroid miner decidesto take them all down. Meer

€ 13,50

The ocean at the end of the lane (illustrated edn)

neil gaiman
9781472260222 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 13,95

The Last Druid: Book Four of the Fall of Shannara

Terry Brooks
9780356510279 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

For forty years, Terry Brooks's Shannara series has entranced millions of readers around the world. And now comes the final novel in his four-part Fall of Shannara series, which will bring Terry's epi... Meer

€ 28,95

Gideon the Ninth

Tamsyn Muir
9781250313188 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Tamsyn Muir's necromantic science fantasy debut Gideon the Ninth is the most fun you'll ever have with a skeleton. Meer

€ 17,50

Loud

Maria Llovet
9781628752403 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 11,95

The Damned

Renee Ahdieh
9781529368352 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 22,95

Elves

Graham Mcneill
9781789991390 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 19,95

Chaos Queen - Dawnrise (Chaos Queen 5)

Christopher Husberg
9781783299232 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

The fifth and final book in the epic Chaos Queen series. "Perfect for fans of Daniel Abraham and Brandon Sanderson." (Library Journal on Duskfall) Meer

€ 13,95

How Not To Summon A Demon Lord: Volume 10

Yukiya Murasaki
9781718352094 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 14,50

Royal Assassin (The Illustrated Edition)

Robin Hobb
9780593157923 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 34,95

Alpha Night

Nalini Singh
9781473228115 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

New York Times bestselling author Nalini Singh returns to her breathtaking Psy-Changeling Trinity series with a mating that shouldn't exist . . . Meer

€ 25,50

A Declaration Of The Rights Of Magicians

H. G. Parry
9780356514703 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

A genre-defying tale of magic, revolution and the struggle for freedom - perfect for readers of Jonathan Strange & Mr. Norrell. Meer

€ 11,95