0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

Te reserveren boeken

Deze titels verschijnen binnenkort, reserveer alvast.

Between the sea and the sky

Between the sea and the sky

Jimmy Nelson
€ 125,00
Fontana Banana

Fontana Banana

Judith Visser
€ 16,99
Lichtjaren beter

Lichtjaren beter

Tim Knol
€ 21,99
Ik eet zo graag 2

Ik eet zo graag 2

Pascale Naessens
€ 26,99
The Green Kitchen Quick & Slow

The Green Kitchen Quick & Slow

David Frenkiel
€ 25,99
De Zoete Zusjes helpen de natuur

De Zoete Zusjes helpen de natuur

Hanneke de Zoete
€ 14,99
De NEEhoorn en de Slangzaam

De NEEhoorn en de Slangzaam

Marc-Uwe Kling
€ 15,99
Mezcla

Mezcla

Ixta Belfrage
€ 32,99
Oom Onkruid

Oom Onkruid

Tosca Menten
€ 12,99
Spekkie en Sproet: Dieven in de nacht

Spekkie en Sproet: Dieven in de nacht

Vivian den Hollander
€ 13,99
De drang

De drang

Carl Erik Fisher
€ 25,99
Generatie 9/11

Generatie 9/11

Lotfi El Hamidi
€ 22,99
Horizonnen

Horizonnen

James Poskett
€ 39,99
Badass Habits

Badass Habits

Jen Sincero
€ 18,99
De telefooncel aan de rand van de wereld

De telefooncel aan de rand van de wereld

Laura Imai Messina
€ 17,99
Verbonden

Verbonden

Octavia Butler
€ 26,99
Dochters van Sparta

Dochters van Sparta

Claire Heywood
€ 24,99

Hieronder tonen we alle titels die op korte termijn gaan verschijnen.

U kunt deze alvast reserveren. U krijgt een gereserveerd boek toegestuurd zodra het beschikbaar is of u krijgt bericht dat het voor u klaar staat om op te halen in onze winkel.

Het is een volledig overzicht. U kunt aan de linkerkant filteren op onderwerp, taal of prijs.

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

372 resultaten gevonden

Weergave

Leger van de Godin

Dagmar van der Krift
9789078437970 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Amber leeft, samen met haar kat Orion, een gelukkig leven. Op de vooravond van haar drie en dertigste verjaardag neemt alles echter een bizarre wending. Ze ontmoet een onbekende man die haar leven op... Meer

€ 18,95

Het Castlefest Mysterie

Johan Klein Haneveld
9789078437963 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Er is een jaar verstreken sinds de Surrealisator op Castlefest tot chaos leidde. De gepensioneerde arts Arthur Dogan raakte zijn vaste cosplaymaten Viktor en Frank kwijt aan de steamborgs ... en kreeg... Meer

€ 12,95

De dochters van Danu

Margareth Hol
9789493244092 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 15,00

De Kronieken van Nicci 2 - De Sluier van de Eeuwigheid (POD)

Terry Goodkind
9789021037660 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

De Sluier van de Eeuwigheid is het tweede deel van Terry Goodkinds gloednieuwe trilogie De Kronieken van Nicci. Het is gebaseerd op een van de geliefdste personages uit zijn wereldwijde succesreeks De... Meer

€ 29,99

Keten der vriendschap

Lammert J. van der Harst
9789463084529 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Als er in vredestijd een aanslag wordt gepleegd op de kroonprins, veroorzaakt dat een kettingreactie in het Ko-ninkrijk. Jona, een jonge soldaat van de koninklijke garde, is getuige van de aanslag en... Meer

€ 21,95

Nimmernacht 2 - Godsgraf (POD)

Jay Kristoff
9789021037172 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Godsgraf is deel twee van Jay Kristoffs trilogie over Mia Corvere, een van de dodelijkste leerlingen op een school voor huurmoordenaars. Mia Corvere, vernietiger van keizerrijken, heeft haar plek gevo... Meer

€ 32,99

De Kronieken des Aardes

P.N. Newled
9789083215273 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

De drie Marwahh Sifinianen Noa, Sef en Lexi zijn gestrand op onze aarde, Terra. Op zoek naar een weg terug naar huis leren ze, als eerst, twee Terranen kennen. De vijf vinden een bijzonder boek dat me... Meer

€ 28,00

De verrader van Evalon

Lynette Noni
9789022595480 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Deel 3 van de Genezer-serieKiva dacht dat ze wist wat ze wilde – wraak. Maar haar tijd in Vallenia heeft alles veranderd. Na de gebeurtenissen in het paleis probeert Kiva er wanhopig achter te komen o... Meer

€ 22,99

De fiscalist

Ariëlla Kornmehl
9789026359071 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

‘Ariëlla Kornmehls verhalen doen verlangen naar meer.’ – Tommy Wieringa De fiscalist van Ariëlla Kornmehl is het onthutsende verslag van een man die de grip op zijn eigen leven dreigt te verliezen. An... Meer

€ 22,99

Het Bloed van de Elfen

Andrzej Sapkowski
9789024597451 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Het Bloed van de Elfen is, na de collecties korte verhalen uit De Laatste Wens en Het Zwaard der Voorzienigheid, het derde boek van Andrzej Sapkowski in de Witcher-serie. Meer dan vijfhonderd jaar lev... Meer

€ 17,50

The Book Eaters

Sunyi , Dean
9780008479459 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

'I devoured this' V.E. Schwab A gorgeous new fantasy horror - a book about stories and fairy tales with family and love at its dark heart... Perfect for fans of Neil Gaiman, Susanna Clarke, and Let... Meer

€ 17,00

Spinnenpiñata

Tino , Falke
9783967411607 | Duits | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 16,90

Of Crowns and Legends

Chelsea , Banning
9798985728019 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 16,50

Once Upon an Ever After

Kaye Lynne , Booth, Charlie , Emrys & Sarah Lyn , Eaton
9798201660451 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 14,50

Time Lapse

Leigh , Roman
9798201643591 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 17,50

Carved Amidst the Shadows

M. T. , Fontaine
9788412554618 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 18,50

A Whisper In The Dark

Guy , Quintero
9781958828021 | Engels | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 32,00

A Whisper In The Dark

Guy , Quintero
9781958828014 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 19,50

Whispers in the Waters

Sarah , Chislon
9781958755006 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 12,50

Remaking the Sorceress: Titan of the Light Book 1

Natalie , Bartley
9781957893112 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 14,50