0
The Invisible Life Of Addie Larue
The Invisible Life Of Addie Larue

The Invisible Life Of Addie Larue

V.e. Schwab

Hardback / gebonden | Engels
  • Op werkdagen voor 16.00 besteld, dezelfde dag verstuurd.
  • Op voorraad in onze winkel. Afhalen tijdens openingsuren.
€ 22,95
Omschrijving

For someone damned to be forgettable, Addie LaRue is a most delightfully unforgettable character, and her story is the most joyous evocation of unlikely immortality-Neil GaimanIn the vein of The Time Traveler's Wife and Life After Life, The Invisible Life of Addie LaRue is New York Times bestselling author V. E. Schwab' genre-defying tour de for

Specificaties
  • Uitgever
    Titan Books Ltd
  • Verschenen
    okt. 2020
  • Bladzijden
    560
  • Genre
    Fantasy
  • Afmetingen
    139 x 203 x 45 mm
  • Gewicht
    546 gram
  • EAN
    9781785652509
  • Bindwijze
    Hardback / gebonden
  • Taal
    Engels

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

Momentum

Momentum

Shelena Shorts
€ 18,50
Lonely Hearts

Lonely Hearts

Jen Minkman
€ 16,95
Een heel nieuwe wereld

Een heel nieuwe wereld

Elena Forest
€ 15,00
Jager

Jager

Ben Buitendijk
€ 13,95
Het geheime talent

Het geheime talent

Laura Hendriks
€ 24,99