0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk
The Liar's Knot
The Liar's Knot

The Liar's Knot

Rook And Rose, Book Two

M. A. Carrick

Paperback / Ingenaaid | Engels
  • Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, dezelfde dag verstuurd.
  • Op voorraad in onze winkel. Afhalen tijdens openingsuren. U ontvangt bericht van ons zodra het voor u klaar staat.
€ 12,95
Omschrijving

The Liar's Knot is the second book in the Rook and Rose trilogy, a commercial, character-driven fantasy adventure, inwhich a con artist, a vigilante, and a crime lord must unite to save their city, which is slowly being corrupted by dark and dangerous magic. Perfect for readers of V. E. Schwab and Scott Lynch.

Specificaties
  • Uitgever
    Little, Brown Book Group
  • Verschenen
    dec. 2021
  • Bladzijden
    688
  • Genre
    Fantasy
  • Afmetingen
    129 x 197 x 47 mm
  • Gewicht
    466 gram
  • EAN
    9780356515182
  • Bindwijze
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Engels

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

Het labyrint van de ziel

Het labyrint van de ziel

Gyuri Vergouw
€ 20,00
Schaduw van de lahr

Schaduw van de lahr

Inge de Vries
€ 24,95
De Steen des Afscheids

De Steen des Afscheids

Tad Williams
€ 29,99
De Klauw

De Klauw

Adrian Stone
€ 22,99