0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

1.571.889 resultaten gevonden

Weergave

Zij die moet sterven

David Lagercrantz
9789056725723 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Op een morgen wordt een dakloze man dood aangetroffen in een park. Mikael Blomkvist wordt door lijkschouwer Frederika Nyman gebeld omdat zijn nummer bij deze man is aangetroffen. Weet hij wie de onbek... Meer

€ 22,99

De nachtstemmer

Maarten 't Hart
9789029540377 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Eind jaren tachtig van de vorige eeuw krijgt een Groningse orgelstemmer de opdracht een beroemd kerkorgel te stemmen in een Zuid-Hollands havenstadje. Hij komt terecht in een wonderlijke wereld, bevol... Meer

€ 21,99

De testamenten

Margaret Atwood
9789044641882 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het verhaal van de Dienstmaagd, Margaret Atwoods meesterwerk over een afschrikwekkende toekomst, is uitgegroeid tot een moderne klassieker en bewerkt tot de zeer succesvolle tv-serie The Handmaid’s Ta... Meer

€ 19,99

Grand Hotel Europa

Ilja Leonard Pfeijffer
9789029526227 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

De schrijver neemt zijn intrek in het illustere maar in verval geraakte Grand Hotel Europa om te overdenken waar het is misgegaan met Clio, op wie hij in Genua verliefd is geworden en met wie hij in V... Meer

€ 26,99

De zeven zussen

Lucinda Riley
9789401609371 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Na de plotselinge dood van hun vader komen Maia en haar zussen bij elkaar in hun ouderlijk huis, een prachtig landhuis aan het Meer van Genève. De zussen werden als baby door Pa Salt geadopteerd en kr... Meer

€ 12,99

Zwarte schuur

Oek de Jong
9789025457679 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Zwarte schuur van Oek de Jong is een roman over leven met trauma en de verwerking ervan, over de vrouwen die Maris in de loop der jaren confronteren met zichzelf en over de kracht van een grote liefde... Meer

€ 24,99

Het feest

Elizabeth Day
9789026348761 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren g... Meer

€ 22,99

De goede zoon

Rob van Essen
9789025453411 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

In ‘De goede zoon’ trekt Rob van Essen de lezer een omgeving in die dystopische trekken vertoont en tegelijk angstaanjagend herkenbaar is. In een wereld waar invoering van het basisinkomen heeft gezor... Meer

€ 21,99

Storm

Lucinda Riley
9789401607988 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Ally D'Aplièses zeilvakantie is bijna ten einde als ze bericht krijgt over de plotselinge dood van haar vader. Zo snel ze kan vliegt ze naar huis om samen met haar zussen hun vaders testament te opene... Meer

€ 20,99

Maan

Lucinda Riley
9789401610247 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Na de dood van haar vader vertrekt Tiggy D’Aplièse naar de afgelegen bossen van Schotland om daar te doen wat ze het liefste doet: werken met dieren. Ze komt terecht op het landgoed van de intrigerend... Meer

€ 21,99

Schaduw

Lucinda Riley
9789401608718 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Star D'Aplièse staat op een keerpunt in haar leven. Na de dood van haar vader, heeft ook zij net als haar zussen, de opdracht gekregen op zoek te gaan naar haar afkomst. Er is alleen één ding dat haar... Meer

€ 20,99

Parel

Lucinda Riley
9789401609326 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

CeCe heeft altijd het gevoel gehad dat ze nergens echt bij hoorde. De dood van haar vader is een keerpunt in haar leven. Nu haar zusje Star, met wie ze altijd heel close was, een nieuw leven opbouwt m... Meer

€ 20,99

Het mes

Jo Nesbo
9789403146003 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Harry Hole is terug naar waar het ooit begon. Hij is weer aan de drank, Rakel heeft hem verlaten, voorgoed dit keer, en hij woont opnieuw op zijn oude adres aan de Sofia Gatan. De politie in Oslo bied... Meer

€ 22,99

Mythos

Fry, Stephen
9781405934138 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

he Greek myths are the greatest stories ever told, passed down through millennia and inspiring writers and artists as varied as Shakespeare, Michelangelo, James Joyce and Walt Disney.They are embedded... Meer

€ 11,95

Laatste weduwe

Karin Slaughter
9789402703443 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

★★★★ AD Een onschuldig uitje verandert in een nachtmerrie wanneer Michelle Spivey wordt ontvoerd terwijl ze met haar dochter aan het winkelen is. De politie zet een grote zoekactie op touw en haar par... Meer

€ 20,99

Een goede daad

David Baldacci
9789400511866 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Wanneer oorlogsveteraan Aloysius Archer in 1949 voorwaardelijk vrijkomt uit de gevangenis, waar hij zat voor een misdaad die hij niet heeft gepleegd, vestigt hij zich in het stadje Poca City. Archer h... Meer

€ 21,99

Let op mijn woorden

Griet Op de Beeck
9789044636161 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Griet Op de Beeck is sinds haar gelauwerde debuutroman Vele hemels boven de zevende (2013) niet meer weg te denken uit de Nederlandse en Vlaamse letteren. Zij verkocht reeds meer dan 1,5 miljoen boeke... Meer

€ 19,99

Otmars zonen

Peter Buwalda
9789403123004 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Otmars zonen vertelt het verhaal van de jonge Shell-employé Ludwig Smit, die na een bezoek aan de illustere Johan Tromp op het Siberische eiland Sakhalin strandt in een sneeuwstorm. Juist nu, wanneer... Meer

€ 27,50

Schilderslief

Simone van der Vlugt
9789026346194 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Op een julidag in 1650 wordt Geertje Dircx door het vroedschap van Amsterdam aangehouden, in een koets getrokken en voor twaalf jaar opgesloten in het spinhuis van Gouda. Van een proces is geen sprake... Meer

€ 20,99

Het liefst van al

Toon Tellegen
9789021418599 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het liefst zou de kikker met iemand samen willen kwaken, of, nóg liever, met zijn tienen of zijn honderden in een reusachtig koor. De wesp wil veel liever dan te moeten steken gewoon gezellig met iema... Meer

€ 9,99