0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

1.186.783 resultaten gevonden

Weergave

Zwarte schuur

Oek de Jong
9789025457679 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Zwarte schuur van Oek de Jong is een roman over leven met trauma en de verwerking ervan, over de vrouwen die Maris in de loop der jaren confronteren met zichzelf en over de kracht van een grote liefde... Meer

€ 24,99

Grand Hotel Europa

Ilja Leonard Pfeijffer
9789029526227 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

De schrijver neemt zijn intrek in het illustere maar in verval geraakte Grand Hotel Europa om te overdenken waar het is misgegaan met Clio, op wie hij in Genua verliefd is geworden en met wie hij in V... Meer

€ 26,99

Let op mijn woorden

Griet Op de Beeck
9789044636161 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Griet Op de Beeck is sinds haar gelauwerde debuutroman Vele hemels boven de zevende (2013) niet meer weg te denken uit de Nederlandse en Vlaamse letteren. Zij verkocht reeds meer dan 1,5 miljoen boeke... Meer

€ 19,99

De zeven zussen

Lucinda Riley
9789401609371 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Na de plotselinge dood van hun vader komen Maia en haar zussen bij elkaar in hun ouderlijk huis, een prachtig landhuis aan het Meer van Genève. De zussen werden als baby door Pa Salt geadopteerd en kr... Meer

€ 12,99

De nachtstemmer

Maarten 't Hart
9789029540377 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Eind jaren tachtig van de vorige eeuw krijgt een Groningse orgelstemmer de opdracht een beroemd kerkorgel te stemmen in een Zuid-Hollands havenstadje. Hij komt terecht in een wonderlijke wereld, bevol... Meer

€ 21,99

De testamenten

Margaret Atwood
9789044641882 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het verhaal van de Dienstmaagd, Margaret Atwoods meesterwerk over een afschrikwekkende toekomst, is uitgegroeid tot een moderne klassieker en bewerkt tot de zeer succesvolle tv-serie The Handmaid’s Ta... Meer

€ 19,99

Alle tijd

Ronald Giphart
9789403160405 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Hun vriendschap begon bij de ontelbare avonden in hun stamcafé, avonden die nooit ophielden. Ze raakten verslaafd aan het goede leven en de saamhorigheid. Ze wisten niet hoe of wat, maar wel dat er ie... Meer

€ 24,99

Lonely at the top

Youp van 't Hek
9789400405301 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Een man mijmert op de top van een duin over zichzelf in de schaduw van de gebeurtenissen van de afgelopen week en voelt zich daardoor nogal alleen. Het is een van de 52 columns waar dit boek zijn iron... Meer

€ 12,50

De kat en de generaal

Nino Haratischwili
9789025453329 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Een psychologisch zeer geladen, duistere schuld-en-boeteroman van bestsellerauteur Nino Haratischwili. Tsjetsjenië, 1995: Noera is zeventien wanneer er een Russische legereenheid in haar dorp neerstri... Meer

€ 34,99

Het verhaal van de dienstmaagd

Margaret Atwood
9789044644005 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Binnen de grenzen van de voormalige Verenigde Staten heeft een christelijke beweging de macht gegrepen. In deze nieuwe Republiek Gilead dient eenieder naar de letter van het Oude Testament te leven. V... Meer

€ 15,00

Het feest

Elizabeth Day
9789026348761 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren g... Meer

€ 22,99

Zij die moet sterven

David Lagercrantz
9789056725723 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Op een morgen wordt een dakloze man dood aangetroffen in een park. Mikael Blomkvist wordt door lijkschouwer Frederika Nyman gebeld omdat zijn nummer bij deze man is aangetroffen. Weet hij wie de onbek... Meer

€ 22,99

Schilderslief

Simone van der Vlugt
9789026346194 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Op een julidag in 1650 wordt Geertje Dircx door het vroedschap van Amsterdam aangehouden, in een koets getrokken en voor twaalf jaar opgesloten in het spinhuis van Gouda. Van een proces is geen sprake... Meer

€ 20,99

Storm

Lucinda Riley
9789401607988 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Ally D'Aplièses zeilvakantie is bijna ten einde als ze bericht krijgt over de plotselinge dood van haar vader. Zo snel ze kan vliegt ze naar huis om samen met haar zussen hun vaders testament te opene... Meer

€ 20,99

Spion buiten dienst

John le Carré
9789024586356 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Spion buiten dienst is de 25ste thriller van meesterverteller John le Carré en schetst een angstaanjagend actueel beeld van onze wereld. Nat, een 47-jarige veteraan van de geheime inlichtingendienst v... Meer

€ 23,99

Vaderliefde

P.F. Thomése
9789044642735 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De ouders van P.F. Thomése zijn gestorven, de restanten van hun levens staan in een paar dozen op zolder. De schrijver beseft dat zijn vader en moeder een soort vreemden zijn geweest die de hele tijd... Meer

€ 19,99

Pastorale

Stephan Enter
9789028293007 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Zomer, jaren tachtig. Oscar en Louise, broer en zus, zijn opgegroeid op een vervallen landgoed nabij een dorp dat uit twee delen bestaat: een gereformeerd en een Moluks deel, waarvan de leden elkaar m... Meer

€ 22,50

Schaduw

Lucinda Riley
9789401608718 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Star D'Aplièse staat op een keerpunt in haar leven. Na de dood van haar vader, heeft ook zij net als haar zussen, de opdracht gekregen op zoek te gaan naar haar afkomst. Er is alleen één ding dat haar... Meer

€ 20,99

Lichter dan ik

Dido Michielsen
9789048845033 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Java, 1850. Isah groeit op in de kraton, het vorstenverblijf in Djokja. Haar levensloop lijkt daarmee vast te staan. Maar de eigenzinnige, jonge vrouw weet te ontsnappen aan de traditionele standenmaa... Meer

€ 21,99

De brandmeester

Godfried Bomans
9789028293021 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Godfried Bomans (Den Haag 1913 – Bloemendaal 1971) was een van Nederlands bekendste schrijvers. Hij schreef meer dan zestig boeken, waaronder Erik of het klein insectenboek en de strip Pa Pinkelman, n... Meer

€ 26,50