0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

3.424 resultaten gevonden

Weergave

De stilte van de witte stad

Eva García Sáenz de Urturi
9789400511224 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Tasio Ortiz de Zárate is een briljante archeoloog die twintig jaar geleden werd veroordeeld voor een reeks bizarre moorden in het rustige stadje Vitoria. Hij staat op het punt voor het eerst de gevang... Meer

€ 15,00

Metropolis

Philip Kerr
9789022586143 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De veertiende en allerlaatste thriller met de onvergetelijke Bernie Gunther in de hoofdrol Berlijn, 1928, de nadagen van de Weimarrepubliek kort voordat Hitler en de nazi’s aan de macht komen. Bernar... Meer

€ 21,99

Verraad van spionnen

Manda Scott
9789022587904 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Ingenieus geplot en fantastisch geschreven.’ The Times Voor de fans van Kate Mosse, Robert Harris en Philip Kerr Een oudere vrouw wordt vermoord gevonden in Orléans, Frankrijk. Haar identiteit is o... Meer

€ 21,99

Het Pilgrim Fathers complot DL

Jeroen Windmeijer
9789049807252 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 629 is Het Pilgrim Fathers-complot van Jeroen Windmeijer, de Nederlandse Dan Brown. Leiden schrikt op wanneer de voorzitter van de vrijmetselaarsloge om het leven wordt gebracht. Bijna teg... Meer

€ 13,99

München 1938

Robert Harris
9789403166704 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

September 1938. Hugh Legat maakt carrière bij de Britse diplomatieke dienst; hij werkt op 10 Downing Street als privésecretaris voor premier Neville Chamberlain. In een laatste poging om de wereldvred... Meer

€ 15,00

Berlijnse trilogie

Philip Kerr
9789022578582 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

De Berlijnse trilogie bevat de eerste drie boeken over Bernie Gunther, een van de meest geroemde fictieve privédetectives ter wereld: Een Berlijnse kwestie, Het handwerk van de beulen en Een Duits req... Meer

€ 15,00

De riten van het water

Eva García Sáenz de Urturi
9789400511408 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Inspecteur en profiler Unai López de Ayala – beter bekend als Kraken – krijgt het vreselijke nieuws dat zijn ex-vriendin, Ana Belén Liaño, vermoord is aangetroffen. Ze was zwanger, en is op een 2600 j... Meer

€ 20,99

De een van de ander

Philip Kerr
9789022584330 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De een van de ander werd door de Volkskrant en NRC Handelsblad uitgeroepen tot beste thriller van het jaar Liefhebbers van John Le Carré en Robert Harris houden ook van Philip Kerr München, 1949: ee... Meer

€ 10,00

Als de doden niet herrijzen

Philip Kerr
9789022585511 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Voor de lezers van John Le Carré en Robert Harris Als de doden niet herrijzen was VN-thriller van het jaar Berlijn 1934. De nazi’s zijn anderhalf jaar aan de macht en de stad bereidt zich voor... Meer

€ 10,00

De viking

Bjørn Andreas Bull-Hansen
9789022583647 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

De internationale Viking-sensatie uit Noorwegen nu in het Nederlands Het jaar is 993. Tijdens een aanval ten oosten van Viken in Noorwegen wordt Torsteins vader wreed vermoord door de mannen van Olaf... Meer

€ 19,99

Vergeven en vergeten

Philip Kerr
9789022582862 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

De nieuwe Bernie Gunther! Liefhebbers van John Le Carré en Robert Harris houden ook van Philip Kerr ‘Behoort tot het beste wat er ooit op thrillergebied is verschenen!’ de Volkskrant München, 1957.... Meer

€ 20,99

De verdwenen orde

Steve Berry
9789026146060 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Steve Berry – De verdwenen orde (The Lost Order), voor de fans van Dan Brown en Ken Follett. Ridders van de Gouden Cirkel was het grootste geheim genootschap in de Amerikaanse geschiedenis. Ze vergaar... Meer

€ 21,99

Tribuun van Rome

Robert Fabbri
9789045216720 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...
€ 12,99

Schaduw over Berlijn

Volker Kutscher
9789044356113 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Berlijn, 1929. Als het lichaam van een bruut gemartelde Rus uit de rivier de Spree wordt getrokken, ziet rechercheur van de zedenpolitie Gereon Rath zijn kans schoon om terug te keren bij de afdeling... Meer

€ 12,50

Genadeschot

Felix Weber
9789022583807 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Nieuwe thriller van de winnaar van De Gouden Strop 2017! Een wervelende WOII-thriller over schuld, verantwoordelijkheid en moed, gebaseerd op diepgravend onderzoek naar het leven van g... Meer

€ 19,99

De britse Leeuw

Tony Schumacher
9789022582909 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Voor de lezers van Philip Kerr en Robert Harris Londen 1946. De nazi’s hebben de oorlog gewonnen en bezetten Groot-Brittannië. John Rossett, een Britse oorlogsheld en voormalige politiesergeant, werk... Meer

€ 19,99

De stille dood

Volker Kutscher
9789044354560 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Maart 1930: de gevierde actrice Betty Winter wordt tijdens opnames van een geluidsfilm door een schijnwerper getroffen en in eerste instantie lijkt het een ongeluk, tot Gereon Rath aanwijzingen vindt... Meer

€ 21,99

Het weeskind

Pam Jenoff
9789045218038 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Een verhaal over vriendschap tijdens de Tweede Wereldoorlog. Over twee bijzondere vrouwen en hun aangrijpende verhalen over opoffering en overleven. Als de zestienjarige Noa zwanger blijkt te zijn van... Meer

€ 21,50

Keizer van Rome

Robert Fabbri
9789045218519 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Vespasianus IX Keizer van Rome , is het negende en laatste deel, in de immens populaire Vespasianus-serie, met de titel Keizer van Rome, en wordt 25 januari 2019 verwacht. Vespasianus heeft van keizer... Meer

€ 19,99

Pruisisch blauw

Philip Kerr
9789022579930 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Philip Kerr staat op eenzame hoogte met John le Carré Historische thriller van topklasse waarin het privéverblijf van Hitler centraal staat 1956 Bernie Gunther is op de vlucht. Erich Mielke, hoofd v... Meer

€ 20,99