0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

3.229 resultaten gevonden

Weergave

Metropolis

Philip Kerr
9789022586143 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De veertiende en allerlaatste thriller met de onvergetelijke Bernie Gunther in de hoofdrol Berlijn, 1928, de nadagen van de Weimarrepubliek kort voordat Hitler en de nazi’s aan de macht komen. Bernar... Meer

€ 21,99

De stilte van de witte stad

Eva García Sáenz de Urturi
9789400511224 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Tasio Ortiz de Zárate is een briljante archeoloog die twintig jaar geleden werd veroordeeld voor een reeks bizarre moorden in het rustige stadje Vitoria. Hij staat op het punt voor het eerst de gevang... Meer

€ 15,00

München 1938

Robert Harris
9789403166704 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

September 1938. Hugh Legat maakt carrière bij de Britse diplomatieke dienst; hij werkt op 10 Downing Street als privésecretaris voor premier Neville Chamberlain. In een laatste poging om de wereldvred... Meer

€ 15,00

De zwarte koning

Michael Kestemont
9789401458689 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Nadat Anna toevallig getuige is van de brutale aanval op een controversieel politicus, wordt ze meegesleurd in een koortsige queeste door Brussel. Een geheimzinnige kunstschat, die door de machtigste... Meer

€ 20,99

Zijn bloedige plan

Graeme Macrae Burnet
9789048843732 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het jaar is 1869. Een gewelddadige drievoudige moord in een afgelegen gemeenschap in de Schotse Hooglanden leidt tot de arrestatie van een jongeman genaamd Roderick Macrae. De memoires van de hand van... Meer

€ 21,99

Verraad van spionnen

Manda Scott
9789022587904 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Ingenieus geplot en fantastisch geschreven.’ The Times Voor de fans van Kate Mosse, Robert Harris en Philip Kerr Een oudere vrouw wordt vermoord gevonden in Orléans, Frankrijk. Haar identiteit is o... Meer

€ 21,99

Genadeschot

Felix Weber
9789022583807 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Nieuwe thriller van de winnaar van De Gouden Strop 2017! Een wervelende WOII-thriller over schuld, verantwoordelijkheid en moed, gebaseerd op diepgravend onderzoek naar het leven van g... Meer

€ 19,99

De een van de ander

Philip Kerr
9789022584330 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De een van de ander werd door de Volkskrant en NRC Handelsblad uitgeroepen tot beste thriller van het jaar Liefhebbers van John Le Carré en Robert Harris houden ook van Philip Kerr München, 1949: ee... Meer

€ 10,00

De verdwenen orde

Steve Berry
9789026146060 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Steve Berry – De verdwenen orde (The Lost Order), voor de fans van Dan Brown en Ken Follett. Ridders van de Gouden Cirkel was het grootste geheim genootschap in de Amerikaanse geschiedenis. Ze vergaar... Meer

€ 21,99

Schaduw over Berlijn

Volker Kutscher
9789044356113 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Berlijn, 1929. Als het lichaam van een bruut gemartelde Rus uit de rivier de Spree wordt getrokken, ziet rechercheur van de zedenpolitie Gereon Rath zijn kans schoon om terug te keren bij de afdeling... Meer

€ 12,50

De britse Leeuw

Tony Schumacher
9789022582909 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Voor de lezers van Philip Kerr en Robert Harris Londen 1946. De nazi’s hebben de oorlog gewonnen en bezetten Groot-Brittannië. John Rossett, een Britse oorlogsheld en voormalige politiesergeant, werk... Meer

€ 19,99

De koffiedief

Tom Hillenbrand
9789022580011 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Een historische avonturenroman die zich afspeelt in het Europa van de zeventiende eeuw, voor de lezers van Edward Rutherfurd 1683. Heel Europa is in de ban van koffie. Maar het is verschrikkelijk kos... Meer

€ 12,99

Als de doden niet herrijzen

Philip Kerr
9789022585511 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Voor de lezers van John Le Carré en Robert Harris Als de doden niet herrijzen was VN-thriller van het jaar Berlijn 1934. De nazi’s zijn anderhalf jaar aan de macht en de stad bereidt zich voor... Meer

€ 10,00

Keizer van Rome

Robert Fabbri
9789045218519 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Vespasianus IX Keizer van Rome , is het negende en laatste deel, in de immens populaire Vespasianus-serie, met de titel Keizer van Rome, en wordt 25 januari 2019 verwacht. Vespasianus heeft van keizer... Meer

€ 19,99

De stille dood

Volker Kutscher
9789044354560 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Maart 1930: de gevierde actrice Betty Winter wordt tijdens opnames van een geluidsfilm door een schijnwerper getroffen en in eerste instantie lijkt het een ongeluk, tot Gereon Rath aanwijzingen vindt... Meer

€ 21,99

De bekentenissen van Frannie Langton

Sara Collins
9789048843596 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Londen, 1826. Een woedende menigte heeft zich verzameld voor het gerechtsgebouw om een glimp op te vangen van een jonge zwarte vrouw die in de pers als een monster wordt afgeschilderd. Het dienstmeisj... Meer

€ 21,99

Het weeskind

Pam Jenoff
9789045218038 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Een verhaal over vriendschap tijdens de Tweede Wereldoorlog. Over twee bijzondere vrouwen en hun aangrijpende verhalen over opoffering en overleven. Als de zestienjarige Noa zwanger blijkt te zijn van... Meer

€ 21,50

De viking

Bjørn Andreas Bull-Hansen
9789022583647 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

De internationale Viking-sensatie uit Noorwegen nu in het Nederlands Het jaar is 993. Tijdens een aanval ten oosten van Viken in Noorwegen wordt Torsteins vader wreed vermoord door de mannen van Olaf... Meer

€ 19,99

Tribuun van Rome

Robert Fabbri
9789045216720 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...
€ 12,99

Vergeven en vergeten

Philip Kerr
9789022582862 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

De nieuwe Bernie Gunther! Liefhebbers van John Le Carré en Robert Harris houden ook van Philip Kerr ‘Behoort tot het beste wat er ooit op thrillergebied is verschenen!’ de Volkskrant München, 1957.... Meer

€ 20,99  € 15,00