0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

5.459 resultaten gevonden

Weergave

De keuze

Edith Eva Eger & Edith Eger
9789400510555 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Edith Eva Eger was zestien jaar oud toen ze in 1944 naar Auschwitz werd gedeporteerd. Haar ouders werden direct naar de gaskamer gestuurd en Edith werd gedwongen om voor Mengele te dansen. Haar onvers... Meer

€ 12,99

Het geheim van de trainer

Lianne Kaufman, Janneke Ploegmakers & Janneke H.A. Ploegmakers
9789043021364 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2010
  • Voorraad status ophalen...

Overzichtelijk, praktisch en compleet. Dat is Het geheim van de trainer, hét handboek voor de beginnende en ervaren trainer. Deze tweede editie is volledig geactualiseerd, aangevuld met nieuwe inzicht... Meer

€ 33,95

Dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt

Haemin Sunim
9789022581124 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Koreaanse megabestseller over spirituele wijsheid en het belang om rust te vinden in een drukke wereld van een van de invloedrijkste boeddhistische leermeesters van dit moment Rust vinden in een druk... Meer

€ 15,99

De edele kunst van not giving a fuck

Mark Manson
9789400509023 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Van populair weblog naar New York Times-bestseller is dit hét boek voor zelfhulphaters! Stop met altijd maar positief zijn, en leer in plaats daarvan om te gaan met je tekortkomingen en de tegenslagen... Meer

€ 20,99

Houden van dingen die niet perfect zijn

Haemin Sunim
9789022583722 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Als we aardiger worden voor onszelf, kunnen we aardiger worden voor de wereld.’ Haemin Sunim De inzichten en adviezen van de Koreaanse boeddhistische monnik Haemin Sunim uit de bestseller Dingen die... Meer

€ 15,99

Eerste liefde

Stine Jensen
9789059654839 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het essay van De Maand van de Spiritualiteit is in 2019 van de hand van Stine Jensen. Ze schreef ‘Eerste liefde’ bij het thema ‘Met aandacht’. 'Eerste liefde' is een filosofische, persoonlijke en spir... Meer

€ 3,75

Durf te leiden

Brené Brown
9789400511071 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Brené Brown heeft de afgelopen twintig jaar onderzoek gedaan naar de emoties en ervaringen die betekenis geven aan ons leven, en werkte de afgelopen zeven jaar nauw samen met leiders en cultuurverande... Meer

€ 20,99

Niet te breken

Sander Aarts
9789022586518 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Met een voor ons ongekende openhartigheid beschrijft Sander veel prachtige, maar ook veel rauwe momenten van het leven in onze eenheid.’ Special Forces Voor de fans van American Sniper en Seal Team... Meer

€ 20,00

Eindeloos

Hans Peter Roel
9789079677573 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Eindeloos; De kracht van de menselijke geest Een spirituele reis naar de magie van het leven. Salvatore is een van de meest briljante musici aller tijden. Als geen ander is hij direct verbonden met he... Meer

€ 19,95

Leven met wind mee

Jelle Hermus
9789021572659 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Dramaloosheid’ – zo noemt Jelle het. Een leuk en moeiteloos leven met minder tegenwind en veel minder ellende. In ‘Leven met wind mee’ laat Jelle Hermus zien hoe je de kwaliteit van je leven drastisc... Meer

€ 20,00

Nice girls don't get the corner office

Lois P. Frankel & Lois Frankel
9789022584682 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Het ultieme carrièreboek voor vrouwen in een prachtige nieuwe uitvoering Werk jij altijd non-stop door zonder pauze? Maak je je zorgen of je anderen niet beledigt met je feedback? Vraag je collega’s... Meer

€ 15,99

Hooggevoelig geboren

Prinses Märtha Louise Unknown & Elisabeth Nordeng-Samnøy
9789401459013 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De Noorse prinses Märtha Louise ervaarde als kind alles al heel intens. Geluiden, kleuren, gevoelens: alles kwam ongefilterd binnen. In dit openhartige boek getuigt ze hoe ze met vallen en opstaan lee... Meer

€ 19,99

Focus AAN/UIT

Mark Tigchelaar & Oscar de Bos
9789000359691 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Beknopt, vlot geschreven en praktische handvatten om meer uit je leven te halen.’ Wouter de Jong, auteur van de bestseller Mindgym Inclusief online training! Afdwalen tijdens gesprekken,... Meer

€ 20,00

Sterrenstof

Daphne Deckers
9789059654501 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid
  • Voorraad status ophalen...

In Sterrenstof beschrijft Daphne Deckers openhartig hoe zij de verschillende fases van haar moederschap heeft beleefd. Samen met haar man Richard Krajicek heeft ze twee kinderen: Emma (1998) en Alec (... Meer

€ 3,50

Liefdeskunst

Hannah Cuppen
9789020215564 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Hannah Cuppen schreef met Liefdeskunst het langverwachte werkboek bij haar bestseller Liefdesbang. Eindelijk kun je nu zelf aan de slag met je bindingsangst en/of verlatingsangst! Stap voor stap neemt... Meer

€ 20,00

Bach Bloesemtherapie

Jeremy Harwood
9789089989338 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...
€ 6,95

Ikigai

Héctor García & Francesc Miralles
9789022578452 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2016
  • Voorraad status ophalen...

Waar kom jij ’s ochtends je bed voor uit? Ontdek de geheimen van het Japanse eiland Okinawa, waar het grootste aantal gezonde honderdjarigen ter wereld woont Volgens de Japanse traditie heeft iederee... Meer

€ 15,99

De boeddha in de bajes

Cuong Lu
9789000366545 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Een boek vol hoop en levenslessen. 'Wanneer de gevangenen met wie Cuong werkte het gevoel kregen dat ze gehoord en begrepen werden in plaats van veroordeeld, veranderde hun gevoel over zichzelf en al... Meer

€ 15,99

Het voedingskompas

Bas Kast
9789022585986 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Bas Kast toont aan dat het nog niet te laat is: je kunt jezelf weer gezond maken door vandaag te beginnen met de juiste keuzes te maken Toen wetenschapsjournalist Bas Kast op zijn veertigste pijn op... Meer

€ 19,99

Dicht op de dag

Marinus van den Berg
9789025906948 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het boek 'Dicht op de dag' is een persoonlijk boek, waarin Van den Berg zoekt naar spirituele bronnen, die betekenis kunnen geven aan ons leven. Wat is in het informatietijdperk echt van betekenis? Ma... Meer

€ 19,99