0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

Wij hebben voor u gezocht op

en

415.707 resultaten gevonden

Weergave

Familiegeheimen

Astrid Holleeder
9789048852642 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De ongezonde manier waarop wij van jongs af aan getraind waren in het bewaken van geheimen, vormde de vruchtbare grond voor ons leven na dat met mijn vader. In Familiegeheimen vertelt Astrid Holleeder... Meer

€ 22,50

't Hooge Nest

Roxane van Iperen
9789048841783 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Tijdens de Tweede Wereldoorlog bestieren twee joodse zussen - Janny en Lien Brilleslijper - een van de grootste onderduikadressen in Nederland: 't Hooge Nest, een villa in 't Gooi. Terwijl de laatste... Meer

€ 21,99

Sapiens

Yuval Noah Harari
9789400407930 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Honderdduizend jaar geleden waren er wel zes verschillende menssoorten. Nu is er maar één soort over, en dat zijn wij. Homo sapiens. Hoe komt het dat alleen wij zijn overgebleven? Hoe kwamen onze voor... Meer

€ 17,50

Feitenkennis

Hans Rosling
9789000351220 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

'Een van de belangrijkste boeken die ik ooit heb gelezen.' Bill Gates 'Iedereen zou dit boek moeten lezen.' de Volkskrant   Wat is nu de gemiddelde levensverwachting in de wereld? Hoeveel meisje... Meer

€ 22,50

Heart of a lion

Memphis Depay & Simon Zwartkruis
9789400511859 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Iedereen heeft een mening over Memphis Depay. Slechts weinigen kennen zijn heftige levensverhaal. Het was tijd dat verhaal uit zijn eigen mond op te tekenen. Over een jeugd vol agressie en angst, met... Meer

€ 20,99

Wraak

Wouter Laumans & Marijn Schrijver
9789048836215 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Wraak is het langverwachte vervolg op de bestseller Mocro Maffia, waarvan inmiddels meer dan 100.000 exemplaren verkocht zijn. Het werd genomineerd voor de prestigieuze Brusseprijs 2015 voor het beste... Meer

€ 21,99

De keuze

Edith Eva Eger & Edith Eger
9789400510555 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Edith Eva Eger was zestien jaar oud toen ze in 1944 naar Auschwitz werd gedeporteerd. Haar ouders werden direct naar de gaskamer gestuurd en Edith werd gedwongen om voor Mengele te dansen. Haar onvers... Meer

€ 12,99

24 uur in het licht van Kila&Babsie

Kila van der Starre & Babette Zijlstra
9789082139525 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...
€ 20,55

Literair mechaniek

Erica van Boven & Gilles Dorleijn
9789046903513 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2013
  • Voorraad status ophalen...

Wat maakt een tekst tot poëzie? Hoe werkt lyriek? Welke principes zorgen ervoor dat een verhaal een verhaal is? Waaruit bestaat het literaire mechaniek van teksten? Literair mechaniek geeft antwoord o... Meer

€ 30,95

Levenslang zwemmen

C. de Martelaer & T. Postma
9789070870379 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 1999
  • Voorraad status ophalen...

Het boek "LEVENSLANG ZWEMMEN,school - club - vrije tijd" is een basisboek voor iedereen die de zwemsport in al haar facetten wil doorgeven aan anderen. De informatie in dit boek is gebaseerd op wetens... Meer

€ 35,99

Mijn verhaal

Michelle Obama
9789048840762 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Toen Michelle Robinson klein was, was haar wereld de South Side van Chicago, waar zij en haar broer Craig in het appartement van hun ouders op de eerste verdieping een slaapkamer deelden en waar ze in... Meer

€ 26,99

Het zoutpad

Raynor Winn & Raynon Winn
9789460039409 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Raynor Winn en haar man Moth zijn al meer dan dertig jaar samen. Hun oude boerderij in Wales hebben ze in de loop der tijd steen voor steen opgeknapt en omgebouwd tot een goedlopende B&B. Dan raken ze... Meer

€ 22,99

Tom Dumoulin

Patrick Bernhart
9789000362820 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het raadsel Tom Dumoulin verklaard Tom Dumoulin is een van de grootste sporthelden van deze tijd, door allen geliefd, maar ook een groot raadsel. Benaderbaar en ook altijd op afstand. Charis... Meer

€ 19,99

Souplesse

Wilfried de Jong
9789057599781 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In Souplesse komen alle sportieve hoogte- en dieptepunten van de afgelopen twee jaar voorbij: van wielrennen tot voetbal, van Formule 1 tot volleybal en van schaatsen tot zwemmen.Naast de beste sportc... Meer

€ 12,50

Wat als?

Randall Munroe
9789000365555 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Serieuze wetenschappelijke antwoorden op belangrijke hypothetische vragen Wat als? geeft hilarische en informatieve antwoorden op belangrijke vragen waar je nooit aan zou denken. Vragen als:  &bu... Meer

€ 7,50

Niet te breken

Sander Aarts
9789022586518 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Met een voor ons ongekende openhartigheid beschrijft Sander veel prachtige, maar ook veel rauwe momenten van het leven in onze eenheid.’ Special Forces Voor de fans van American Sniper en Seal Team... Meer

€ 20,00

Wegens vakantie gesloten

Jarl van der Ploeg
9789038806617 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Wie Italië wil begrijpen, moet Italië in augustus leren begrijpen. Het is een maand zo machtig dat al het andere ervoor moet wijken; de politiek, de maffia, het voetbal, zelfs de kerk. Augustus is de... Meer

€ 20,00

Homo Deus

Yuval Noah Harari
9789400407237 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Op onnavolgbare wijze beschrijft Yuval Noah Harari in zijn bestseller Sapiens 70.000 jaar menselijke evolutie, maar met Homo Deus richt hij zich op de toekomst. Met zijn kenmerkende vermenging van wet... Meer

€ 24,99

Winnen of leren

Noa Pothoven
9789402248234 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 24,00

21 lessen voor de 21ste eeuw

Yuval Noah Harari
9789400407855 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

In Sapiens boog Yuval Noah Harari zich over het verleden, in Homo Deus over de toekomst; nu laat hij zijn licht schijnen over het heden. Wat zijn de uitdagingen van onze tijd? Hoe beschermen we onszel... Meer

€ 24,99