0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

Wij hebben voor u gezocht op

en

69.406 resultaten gevonden

Weergave

Laatste weduwe

Karin Slaughter
9789402703443 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

★★★★ AD Een onschuldig uitje verandert in een nachtmerrie wanneer Michelle Spivey wordt ontvoerd terwijl ze met haar dochter aan het winkelen is. De politie zet een grote zoekactie op touw en haar par... Meer

€ 20,99

Ik reis alleen & De doodsvogel omnibus

Samuel Bjork
9789021023489 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid
  • Voorraad status ophalen...

Deze speciale Libris omnibus-editie bevat de titels Ik reis alleen en De doodsvogel van de Noorse thrillerschrijver Samuel Bjork Meer

€ 6,95

Het mes

Jo Nesbo
9789403146003 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Harry Hole is terug naar waar het ooit begon. Hij is weer aan de drank, Rakel heeft hem verlaten, voorgoed dit keer, en hij woont opnieuw op zijn oude adres aan de Sofia Gatan. De politie in Oslo bied... Meer

€ 22,99

Façade

Esther Verhoef
9789044641196 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Hij leek zo aardig. Dat je hem ontmoette, was toeval. Of niet? Twee jaar na haar pijnlijke scheiding komt jonge moeder Iris van der Steen eindelijk aan vakantie toe. Een roadtrip dwars door snikheet E... Meer

€ 19,99

Verlossing

David Baldacci
9789400510029 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Tijdens een bezoek aan zijn vroegere woonplaats Burlington in de staat Ohio, wordt Amos Decker benaderd door een man die hij in eerste instantie niet herkent. Maar wanneer de man zich aan hem voorstel... Meer

€ 21,99

Gouden kooi

Camilla Läckberg
9789044354423 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Voor de buitenwereld lijkt het of Faye alles heeft: een perfecte man, een geliefde dochter en een luxeappartement in de meest chique wijk van Stockholm. Maar duistere herinneringen uit haar jeugd in F... Meer

€ 22,99

Het strandhuis

Suzanne Vermeer
9789400510074 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In een ver verleden waren ze vriendinnen, totdat het contact van de ene op de andere dag werd verbroken. Voorgoed. Sindsdien praten bestsellerauteur Gemma Kastelijn en de anderen niet meer met elkaar,... Meer

€ 15,99

Hex

Thomas Olde Heuvelt
9789024573349 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

'Briljant en volstrekt origineel' noemde Stephen King HEX van Thomas Olde Heuvelt. HEX is een razend spannende thriller die een internationale bestseller werd. Het pittoreske dorpje Beek is in de gree... Meer

€ 12,50

Jongensdromen

Willem Vissers
9789048852338 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In Jongensdromen, het gouden seizoen van Ajax volgt verslaggever Willem Vissers van de Volkskrant de opkomst van het nieuwe Ajax op de voet. In het boek zijn de belangrijkste wedstrijdverslagen, repor... Meer

€ 15,00

54 minuten

Marieke Nijkamp
9789402700640 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

10:00 De directeur van Opportunity High School beëindigt haar toespraak en verwelkomt alle leerlingen voor het nieuwe semester. 10:02 De leerlingen staan op om naar hun klassen te gaan. 10:03 De aulad... Meer

€ 10,00

14 gemiste oproepen van Cruijff

Michel van Egmond
9789048849260 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Michel van Egmond viert dit jaar een jubileum: hij schrijft precies drie decennia lang fulltime over voetbal. In deze verzamelbundel is het beste van zijn werk samengebracht. De unieke reportages in 1... Meer

€ 21,99

De wolven

Daniel Cole
9789024576029 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In De wolven van Daniel Cole, de loeispannende climax van de Ragdoll-serie, worden Wolf, Baxter en Edmunds geconfronteerd met een onmogelijke nieuwe zaak. William Fawkes’ zelfgekozen isolement wordt d... Meer

€ 20,99

Het oordeel

Hjorth Rosenfeldt
9789403147109 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Sebastian Bergman is teruggekeerd naar zijn oude leven en heeft nog slechts sporadisch contact met Ursula van de nationale recherche. Van zijn dochter Vanja heeft hij al vier maanden niets meer gehoor... Meer

€ 20,99

Metropolis

Philip Kerr
9789022586143 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De veertiende en allerlaatste thriller met de onvergetelijke Bernie Gunther in de hoofdrol Berlijn, 1928, de nadagen van de Weimarrepubliek kort voordat Hitler en de nazi’s aan de macht komen. Bernar... Meer

€ 21,99

Ultiem bewijs

Peter James
9789026146626 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In de traditie van de ‘Da Vinci Code’ van Dan Brown, schreef Peter James (bekend van de Roy Grace-serie) ‘Ultiem bewijs’ (Absolute Proof)Onderzoeksjournalist Ross Hunter krijgt een telefoontje van ene... Meer

€ 22,50

Misleiding

Maria Adolfsson
9789024582402 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Doggerland van Maria Adolfsson is dé nieuwe Scandinavische thrillersensatie van dit jaar. Inspecteur Karen Hornby moet alles op alles zetten om de geheimen van het eiland Doggerland te ontrafelen. Het... Meer

€ 20,99  € 17,50

Het Pilgrim Fathers complot

Jeroen Windmeijer
9789402702651 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het anders zo rustige Leiden schrikt op wanneer de voorzitter van de plaatselijke vrijmetselaarsloge op gruwelijke wijze om het leven wordt gebracht. Bijna tegelijkertijd wordt er in een archief een m... Meer

€ 12,50

Iene Miene Mutte

M.J. Arlidge
9789022576229 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

Helen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die motor rijdt en zich het liefst alleen door het leven slaat, maar wordt achtervolgd door pers... Meer

€ 7,50

Moederdag

Nele Neuhaus
9789021417004 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In zijn huis wordt het lichaam van Theodor Reifenrath gevonden. Wanneer rechercheur Pia Sander en haar baas Oliver von Bodenstein het huis doorzoeken, stuiten ze vervolgens op menselijke botten, waarn... Meer

€ 22,50

Laatste adem

Robert Bryndza
9789022585320 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Deel 4 in de Erika Foster-serie ‘Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.’ Thrillzone.com Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Als het... Meer

€ 15,99