0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

26 resultaten gevonden

Weergave

Elmet

Fiona Mozley
9789048855391 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Daniel woont met zijn zus in het huis dat vader met zijn blote handen voor hen in het bos bouwde. Veilig en voor hen alleen. Vader bouwde dingen, jaagde en werkte met zijn handen. Soms verdween hij, g Meer

€ 19,99

Hot Stew

Fiona Mozley
9781529327243 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

A riotous novel about sex and money set in the electric world of Soho, featuring a group of sex workers, a billionaire Russian oligarch, a nearly over-the-hill actor, junkie vagabonds, a once far-righ Meer

€ 13,95

Elmet

Fiona Mozley
9781473676497 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

An atmospheric and thrilling debut set in Yorkshire - perfect for fans of The Loney and The Essex Serpent Meer

€ 11,50

Hot Stew

Fiona , Mozley
9781643752600 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 19,00

Hot Stew

Fiona Mozley
9781529327205 | Engels | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

A riotous novel about sex and money set in the electric world of Soho, featuring a group of sex workers, a billionaire Russian oligarch, a nearly over-the-hill actor, junkie vagabonds, a once far-righ Meer

€ 21,50

Hot Stew

Fiona Mozley
9781529327212 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 18,95

Hot Stew

Fiona , Mozley
9781643751559 | Engels | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 29,50

Elmet

Fiona , Mozley
9783442770434 | Duits | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Eine schmerzhaft schöne Familiengeschichte - preisgekrönt, bejubelt, berührend.John Smythe ist mit seinen Kindern Cathy und Daniel aufs Land gezogen, nach Yorkshire, in die Wälder von Elmet. Dort hege Meer

€ 12,00

These Our Monsters

Paul Kingsnorth, Graeme Macrae Burnet, Fiona Mozley, Sarah Hall, Adam Thorpe, Edward Carey, Sarah Moss & Alison Macleod
9781910907405 | Engels | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Eight new stories from eight literary writers at the height of their powers, all inspired by myth and legend. Stories by Sarah Hall, Graeme Macrae Burnet, Adam Thorpe, Edward Carey, Sarah Moss, Alison Meer

€ 18,95

She Smiled

Fiona , Mozley
9789927129643 | Arabisch | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 13,00

Elmet

Fiona , Mozley
9789753483469 | Turks | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

On dört yasindaki Daniel, ablasi Cathy ve babasiyla birlikte modern sehirden uzakta sakin bir yasam sürer. Ne var ki sakin yasamin arkasinda toplumsal ayrismalarin tetikledigi bir gerilim yatar. Bu, k Meer

€ 19,99

Elmet

Fiona , Mozley
9781616208509 | Engels | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...
€ 32,00

Elmet

Fiona , Mozley
9781432848637 | Engels | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...
€ 35,00

Elmet

Fiona , Mozley
9781616208424 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...
€ 18,00

Hot Stew

Fiona Mozley
9781529372564 | Engels | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 21,50

Elmet

Fiona Mozley
9781473660540 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

An atmospheric and thrilling debut set in Yorkshire - perfect for fans of The Loney and The Essex Serpent Meer

€ 13,95

Elmet

Fiona , Mozley
9781665139595 | Engels | Digitaal | 2017
  • Voorraad status ophalen...
€ 36,50

Hot Stew

Fiona , Mozley
9781665048118 | Engels | Digitaal | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 30,50

Hot Stew

Fiona , Mozley
9781665048101 | Engels | Audio-CD | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 48,50

Hot Stew Lib/E

Fiona , Mozley
9781665048095 | Engels | Audio-CD | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 30,50