0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

Wij hebben voor u gezocht op

en

6 resultaten gevonden

Weergave

Elmet

Fiona Mozley
9789048843701 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Daniel woont met zijn zus in het huis dat vader met zijn blote handen voor hen in het bos bouwde. Veilig en voor hen alleen. Vader bouwde dingen, jaagde en werkte met zijn handen. Soms verdween hij, g... Meer

€ 19,99

Elmet

Fiona Mozley
9781473676497 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

An atmospheric and thrilling debut set in Yorkshire - perfect for fans of The Loney and The Essex Serpent Meer

€ 12,50

These Our Monsters

English Heritage, Paul Kingsnorth, Graeme Macrae Burnet & Fiona Mozley
9781910907405 | Engels | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Eight short stories, each from a different contributor, inspired by English myths and legends. Features Sarah Hall, Graeme Macrae Burnet, Adam Thorpe, Edward Carey, Sarah Moss, Alison Macleod, Paul Ki... Meer

€ 19,95

Elmet

Fiona Mozley
9781473660540 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

An atmospheric and thrilling debut set in Yorkshire - perfect for fans of The Loney and The Essex Serpent Meer

€ 14,50

She Smiled

Fiona Mozley
9789927129643 | Arabisch | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 13,50

Elmet
E-boek

Fiona Mozley
9789048843718 | Nederlands | E-boek | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Daniel woont met zijn zus in het huis dat vader met zijn blote handen voor hen in het bos bouwde. Veilig en voor hen alleen. Vader bouwde dingen, jaagde en werkte met zijn handen. Soms verdween hij, g... Meer

€ 9,99