0

Nieuw verschenen boeken

Recent verschenen

Met de stroom mee

Met de stroom mee

Willem Philipsen
€ 20,00
Had je nog willen wandelen?

Had je nog willen wandelen?

J.J. Voskuil
€ 20,00
Zwanenzang 1945

Zwanenzang 1945

Walter Kempowski
€ 29,99
De zevende zus

De zevende zus

Lucinda Riley
€ 24,99
De overlevenden

De overlevenden

Alex Schulman
€ 21,99
Papyrus

Papyrus

Irene Vallejo
€ 29,99
De slag om Europa

De slag om Europa

Rob de Wijk
€ 23,99
Mijn hoofd is een zieke vulkaan

Mijn hoofd is een zieke vulkaan

Charles Baudelaire
€ 27,50
Naar omstandigheden nogal slecht

Naar omstandigheden nogal slecht

Inger Boxsem
€ 22,99
Welcome to the jungle

Welcome to the jungle

Sander de Kramer
€ 9,99
De zeearend

De zeearend

Nienke Beintema
€ 22,99
10.000 stappenboek

10.000 stappenboek

Arie Boomsma
€ 32,99
Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

5.308 resultaten gevonden

Weergave

Zachtop lachen

Malou Holshuijsen
9789026353703 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Zachtop lachen van Malou Holshuijsen gaat over een jonge vrouw met galgenhumor, een dode Indische oma en een groot talent zich laconiek en luidkeels door het leven te bewegen. Als ze van het ene op he... Meer

€ 21,99

De gelukkigste man ter wereld

Eddie Jaku
9789400513860 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

De 100-jarige Eddie Jaku groeide op als Joodse jongen in Leipzig, Duitsland. Hij was trots op Duitsland, maar dat veranderde allemaal in november 1938 toen hij werd mishandeld, gearresteerd en naar ee... Meer

€ 20,99

De code van het bewustzijn

Cyriel Pennartz
9789044631913 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Als je ’s ochtends ontwaakt uit een diepe slaap merk je het direct: je bevindt je in een wereld, met je lijf er middenin. Je bent terug van weggeweest. Dat is bewustzijn. Maar hoe verhoudt het bewustz... Meer

€ 22,50

Stilte is iets levends

Chandra Livia Candiani
9789021579849 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Met haar poëtische taalgebruik heeft Chandra Candiani een uitzonderlijk boek geschreven over stilte en mediteren 'Stilte is iets levends'. In Candiani’s wereld is stilte niet niets, maar juist iets le... Meer

€ 15,00

Deliciously Ella Snel & makkelijk

Ella Mills
9789021579870 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Deliciously Ella bewijst in haar nieuwe boek dat het supersimpel is om plantaardig te eten terwijl je een druk (gezins)leven leidt. De maaltijden in dit boek staan binnen 10 tot 20 minuten op tafel. D... Meer

€ 24,99

Een boekje vol geluk

Petra van Dreumel
9789022585757 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

‘Prachtige illustraties en fijne teksten. Een mooi cadeau! Voor jezelf of voor iemand anders.’ - Elma van Vliet, auteur van de bestseller Mam, vertel eensCadeautip! Voor de lezers van Elle Luna en Mee... Meer

€ 16,99

List & Leugens

Leigh Bardugo
9789463492478 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Vanaf 23 april 2021 te zien als de Netflix-original 'Shadow and Bone'! In Ketterdam is alles te koop, als je maar bereid bent om te betalen. Niemand weet dat beter dan crimineel wonderkind Kaz Brekke... Meer

€ 15,00

De verwarrende kraak

Tui Sutherland & Kari Sutherland
9789026155390 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

De verwarrende kraak is het derde en laatste deel in de trilogie Het fabeldierenpark van Tui T. & Kari Sutherland. Voor fans van Fantastic Beasts en Spirit Animals, met geïllustreerd fabeldierenoverzi... Meer

€ 16,99

Kraai & Koninkrijk

Leigh Bardugo
9789463492485 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Vanaf 23 april 2021 te zien als de Netflix-original 'Shadow and Bone'! Kaz en zijn bende hebben een missie volbracht waarvan niemand dacht dat ze hem zouden overleven - ook zijzelf niet. Maar in plaa... Meer

€ 17,50

De kleine kikker

Eline Snel
9789021579696 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Iedere ouder vraagt zich weleens af of hij of zij het goed doet. Mindfulness kan helpen om het vertrouwen in jezelf te herstellen, waardoor ook het kind zich beter voelt. Dit boek is voor ouders én hu... Meer

€ 20,00

Groots dromen

Robert Moss
9789020217834 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

In Groots dromen van de internationaal bekende en bejubelde droomexpert Robert Moss leer je hoe je je dromen en je voorstellingsvermogen in kunt zetten voor een betere wereld voor jezelf en iedereen o... Meer

€ 24,99

De vijf elementen

Jean Haner
9789020217643 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Met De vijf elementen van Jean Haner ontdek je met behulp van de spirituele Chinese geneeskunde jouw eigen unieke persoonlijkheidstype. Welk element domineert je persoonlijkheid: ben je meer een Water... Meer

€ 24,99

Buiten zwemmen

Susan Houbraken
9789024596720 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

In Buiten zwemmen – een frisse duik in natuurwater, illustreert Susan Houbraken, bekend van zwemconcept FrisseDuik, dat het heel gezond het is om in natuurwater te zwemmen – zelfs in de winter. Ze hee... Meer

€ 22,99

Ruimte om te helen

Matt Licata
9789020217612 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Ruimte om te helen van Matt Licata is als een liefdevolle en troostende omhelzing als je verdrietig bent. Wanneer je door een moeilijke tijd gaat, is het fijn als er een boek is dat je tot steun kan z... Meer

€ 22,50

Stoppen met antidepressiva

Marianne ter Mors
9789025909383 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

In Nederland slikken ruim 1,2 miljoen mensen antidepressiva. Marianne ter Mors was er daar geruime tijd een van. Afbouwen? Dat doet het gros niet. Want eenmaal aan de pillen, is er niemand uit het med... Meer

€ 20,99

De Maangids

M.G.M. de Graaf
9789045325668 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

De Maangids koppelt het sterrenbeeld (of Zonteken) aan het Maanteken van elke geboortedag. Die specifieke synergie, van zonlicht en maanreflectie, levert 144 karaktertypes op. De beschrijvingen werpen... Meer

€ 19,99

Body Positive Power

Megan Jayne Crabbe
9789463492263 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Geluk heeft niets met je kledingmaat te maken. We zijn ervan overtuigd geraakt dat geluk iets is dat alleen maar mogelijk is als we ons streefgewicht behalen, als we een sixpack hebben, als we die paa... Meer

€ 12,50

Create your own calm

Meera Lee Patel
9789000376841 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Vind ontspanning in een drukke wereld Gevoelens van onrust en druk komen bij iedereen weleens voor, in meerdere of mindere mate. De hectiek van alledag kan daar al snel voor zorgen. In dit prachtig vo... Meer

€ 14,99

Compactgids Kruiden

Redactie
9789021579016 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Deze handige pocketgidsen zijn een schot in de roos voor elke natuurliefhebber. De boekjes geven beknopte informatie over kenmerken, leefwijze, habitat en verspreiding en zijn voorzien van trefzekere... Meer

€ 9,99

Handboek voor mindere dagen

Eveline Helmink
9789021584454 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

In ‘Handboek voor mindere dagen’ vertelt de hoofdredacteur van Happinez, Eveline Helmink, wat zij doet op dagen dat alles tegen zit. De dagen die gewoon stom zijn, zijn juist de dagen die je het meest... Meer

€ 16,50