• Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

Uitwaaien

Geluk dicht bij huis

Daphne Deckers

Alle bindwijzen en edities

Uitwaaien

Geluk dicht bij huis

Daphne Deckers

Hardback / gebonden | Nederlands
  • Op werkdagen voor 23 uur besteld, dezelfde dag verstuurd.
  • Op voorraad in onze winkel. Afhalen tijdens openingsuren.
€ 17,50
  • Vanaf €15,- geen verzendkosten.
  • 30 dagen ruiltermijn voor fysieke producten

Omschrijving

Uitwaaien is een rijk geïllustreerd feelgoodboek waarin Daphne Deckers ons meeneemt op een inspirerende reis door Nederland.

Op aanstekelijke wijze verhaalt Deckers over allerlei zaken die typisch Nederlands zijn: van een verjaardagskalender op het toilet tot bitterballen bij de borrel. Uitwaaien beschrijft de unieke schoonheid van onze bossen en stranden en het internationale succes van Dutch design. In een boek dat is doorspekt met persoonlijke verhalen vertelt Deckers hoe je rust kunt vinden in deze onrustige tijd en waarom Nederland kan bogen op de meest gelukkige kinderen ter wereld. Laat je inspireren tot een leven in een lagere versnelling maar met een hoger geluksquotiënt, met fietsen, schaatsen, bloemen, veel family time en natuurlijk de Nederlandse keuken: wars van franje maar mét een kuiltje jus.



Daphne Deckers neemt je in haar nieuwe boek mee op reis door Nederland.

Een vrolijk boek over rust vinden in onrustige tijden, vol weetjes en tips over alles wat leuk, mooi en interessant is aan Nederland.

Een lekker vrolijk en positief boek over alles wat mooi en bijzonder is aan Nederland.

Optimistisch en vrolijk stemmend.

400 pagina's vol over hoe leuk Nederland is, vol foto's, illustraties en fijne weetjes.

Daphne Deckers (1968) is columniste (Telegraaf VROUW), presentatrice en schrijfster van meer dan twintig boeken, waarvan er inmiddels 1,3 miljoen zijn verkocht. Daarnaast heeft Deckers comedyseries geschreven en toneelstukken vertaald. Haar eerste roman Alles is zoals het zou moeten zijn werd in 2020 met veel succes als bioscoopfilm uitgebracht. Haar tweede roman Dubbel zes, is Daphne op haar best: grappig, herkenbaar, scherp en ontroerend.

Specificaties

  • Uitgever
    Podium
  • Druk
    1
  • Verschenen
    feb. 2021
  • Bladzijden
    320
  • Genre
    Non-fictie Algemeen
  • Afmetingen
    217 x 151 x 37 mm
  • Gewicht
    837 gram
  • EAN
    9789463810005
  • Hardback / gebonden
    Hardback / gebonden
  • Taal
    Nederlands

Gerelateerde producten

Voornamelijk vrouwen

Voornamelijk vrouwen

Connie Palmen
€ 21,00
De Zanzibardriehoek

De Zanzibardriehoek

Martin Bossenbroek
€ 32,50
Wie is de Mol? - Molboekje 2024

Wie is de Mol? - Molboekje 2024

Wie is de Mol?
€ 17,99
Alles gaat op vroeger terug

Alles gaat op vroeger terug

Annet Mooij
€ 39,99
Canon van de Nederlandse natuur

Canon van de Nederlandse natuur

Dick de Vos
€ 32,95
Elon Musk

Elon Musk

Walter Isaacson
€ 29,99