0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

Violet, vervloekt & verwoest

Er is altijd een prijs voor het tarten van het lot

Gina Chen

Hardback / gebonden | Nederlands
  • Op werkdagen voor 23 uur besteld, dezelfde dag verstuurd.
  • Op voorraad in onze winkel. Afhalen tijdens openingsuren.
€ 24,99
Omschrijving

Een duister en betoverend fantasydebuut.

Violet is een ziener en een leugenaar. Met haar slim geformuleerde voorspellingen drukt ze haar stempel op het koninklijke hof. Eerlijkheid is voor zwakkelingen, vindt ze, zoals de o zo niet-charmante prins Cyrus, die van plan is om Violet direct uit haar officiele rol te zetten zodra hij aan het einde van de zomer tot koning gekroond is. Maar wanneer de koning Violet vraagt een vals liefdesverhaal voor Cyrus te voorspellen, wekt ze een gevreesde vloek op die de ondergang of de redding van het koninkrijk zal betekenen. Violet staat voor een keuze: haar eigen lot in handen nemen, ongeacht de gevolgen, of toegeven aan de aantrekkingskracht tussen haar en Cyrus. Terwijl Violet en Cyrus dichter naar elkaar toe groeien, moet ze het opnemen tegen een mysterieus kwaad om zichzelf en het koninkrijk te redden – of alles en iedereen te verdoemen…

• Exclusieve eerste oplage: superluxe gebonden editie met stofomslag, linnenlook met goudfoliestempel, kleur op snee en fanart op de schutbladen!
• Spanning, romantiek, magie en intrige
• Een boek dat leest als een duister sprookje dat je niet zal loslaten
• Een enemies-to-lovers romance om van te smullen!
• Het eerste deel van een duologie
• Voor de fans van Ashley Poston, Holly Black en Shelby Mahurin



Gina Chen dacht het grootste deel van haar leven dat ze een hekel had aan schrijven, totdat ze een paar duizend woorden fanfiction produceerde en besloot dat ze misschien toch een schrijver was. Ze is een autodidactische kunstenaar met een graad in computerwetenschappen en heeft een bijzondere voorliefde voor sprookjes, demonenverhalen, romantische komedies en quizshows. Ze woont in Zuid-Californie.

Specificaties
  • Uitgever
    Van Goor
  • Vertaler
    Lia Belt
  • Druk
    1
  • Verschenen
    jul. 2022
  • Bladzijden
    368
  • Genre
    Fictie 13-15 jaar
  • Afmetingen
    236 x 162 x 36 mm
  • Gewicht
    702 gram
  • EAN
    9789000382330
  • Bindwijze
    Hardback / gebonden
  • Taal
    Nederlands

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

Heartstopper Volume 1

Heartstopper Volume 1

Alice Oseman
€ 13,95
Game on

Game on

Cis Meijer
€ 15,99
They Both Die At The End

They Both Die At The End

Adam Silvera
€ 11,50
Mot en de metaalvissers

Mot en de metaalvissers

Sanne Rooseboom
€ 15,99