0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

9.867 resultaten gevonden

Weergave

Parel

Lucinda Riley
9789401609326 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

CeCe heeft altijd het gevoel gehad dat ze nergens echt bij hoorde. De dood van haar vader is een keerpunt in haar leven. Nu haar zusje Star, met wie ze altijd heel close was, een nieuw leven opbouwt m... Meer

€ 20,99

Het Italiaanse meisje

Lucinda Riley
9789401610810 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Rosanna is nog maar elf als ze de man die haar leven zal veranderen voor het eerst ontmoet. Ze ziet operastudent Roberto in het café van haar ouders in Napels en is op slag verliefd. Als ze gevraagd w... Meer

€ 21,99

Koorden van liefde

Marianne Grandia
9789043531368 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Koorden van liefde’ van Marianne Grandia is een ontroerende roman over zoeken en gevonden worden, en over de kracht van liefde en gebed. Na het verlies van haar inkomen, haar huis en de liefde van ha... Meer

€ 22,99

De uitzichtlozen

Nicolas Mathieu
9789029093453 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Winnaar van de gerenommeerde Prix Goncourt 2018 ‘Een vuistdikke coming-of-age-roman, met vaart, geschreven in de nuchtere, rauwe taal van alledag.’ NRC Handelsblad Augustus 1992. Op een landerige mid... Meer

€ 22,99

Een rijk verleden

Danielle Steel
9789024587148 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het moderne gezin van Sybil en Blake Gregory verhuist naar een prachtig herenhuis met een rijk verleden. Maar wanneer zij bij het herenhuis in San Fransisco arriveren, worden zij opgeschrikt door een... Meer

€ 20,99

De olijfboom

Lucinda Riley
9789401610445 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Tijdens een zwoele zomer in Cyprus wordt de jonge Helena voor het eerst in haar leven verliefd. Nu, vierentwintig jaar later, erft ze het vakantiehuis waar ze destijds verbleef en ze besluit de zomer... Meer

€ 21,99

De verdwenen meisjes uit Parijs

Pam Jenoff
9789045217369 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Manhattan, 1946 Op een ochtend, als ze door de Grand Central Terminal loopt, vindt Grace Healey een achtergelaten koffer. Grace kan haar nieuwsgierigheid niet bedwingen en maakt de koffer open. Er bli... Meer

€ 21,50

De heer uit het zuiden

Kristen Heitzmann
9789029728607 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘De heer uit het zuiden’ is weer een echte Kristen Heitzmann: meeslepende liefde in een adembenemend decor. Na vele hindernissen zijn Desi Brennan en Remy Montgomery eindelijk verloofd. Maar op Remy’s... Meer

€ 23,99

Before

Anna Todd
9789022588543 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het eerste deel van de serie werd succesvol verfilmd met Hero Fiennes Tiffin en Josephine Langford ‘Fifty Shades of Grey was een bom in de boekenwereld, nu is er After.’ Glamour VOORDAT Har... Meer

€ 20,00

Tot de maan en terug

Karen Kingsbury
9789029728508 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Tot de maan en terug’ is weer een heerlijke roman van Karen Kingsbury, ontroerend en romantisch. ‘Lieve Jenna, zoals elk jaar heb ik je een brief geschreven. Voor het geval dat je vandaag naar de her... Meer

€ 21,99

De lange weg naar huis

Joanne Bischof
9789029728478 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In ‘De lange weg naar huis’ van Joanne Bischof keert Haakon Norgaard na vier jaar terug naar degene die hij zo gekwetst heeft. Vier jaar eerder vluchtte Haakon naar zee, nadat hij het vertrouwen had b... Meer

€ 22,99

Anker in de storm

Lynn Austin
9789029729475 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Anker in de storm’ van Lynn Austin: in dit vervolg op bestseller ‘Dochters van de kust’ huurt de jonge Anna een privédetective in om meer te weten te komen over haar biologische moeder. Anna is terug... Meer

€ 21,99

De maîtresse

Danielle Steel
9789021025292 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

(POD) In de roman De maîtresse van Danielle Steel gaat het om de keuze tussen een luxeleventje of de kans op echte liefde. De hoofdpersoon is de beeldschone Natasha, die alles heeft wat haar hartje be... Meer

€ 20,99

Achter de wolken

Catherine Cookson
9789022566657 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Catherine Cooksons boeken zijn net zo heerlijk warm en fijn als Downton Abbey, maar dan veel herkenbaarder.’ ***** Goodreads-lezer Hamilton verschijnt voor het eerst in Maisies leven als ze zev... Meer

€ 22,99

Als je me nu zou zien

Courtney Walsh
9789029728669 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Als je me nu zou zien’ van Courtney Walsh is een emotionele roman over vriendschap en vergeving, voor de liefhebbers van Karen Kingsbury. Jeugdvriendinnen Lyndie en Elle ontmoeten elkaar na jaren wee... Meer

€ 20,99

Zoals de wind waait

Jodi Picoult
9789044357974 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Bestsellerauteur van De verhalenvertelster De liefde van een moederEen levensgroot geheimDe zoektocht van een dochter naar de waarheidAlice, de moeder van Jenna Metcalf, verdween ruim tien jaar gelede... Meer

€ 22,50

De tocht naar het licht

Leni Saris
9789036435987 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 27,00

Een sprookje

Danielle Steel
9789036436083 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Wanneer je dromen uitkomen In Een sprookje van Danielle Steel leeft Camille haar droom: ze woont tussen de wijngaarden in de prachtige Napa Valley, Californië, en heeft een gerenommeerd wijnlandgoed,... Meer

€ 28,00

Voor altijd

Angelique van Dongen
9789036436014 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 25,00

Nuances e Odes

Lourenço Cái Lágrima
9789463866675 | Portugees | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

NUANCES E ODES é o retrato de um mundo cantado: o amor expresso em verso. Nesta obra embarcamos numa longa mas serena viagem em busca da mulher causadora de incontável anamnese deixada no mais íntimo... Meer

€ 44,47