0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

48.117 resultaten gevonden

Weergave

Toegepaste organisatiekunde

Peter T.H.J. Thuis & Peter Thuis
9789001876975 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Toegepaste organisatiekunde is een zeer populaire inleiding op het gebied van Organisatiekunde. Dit toegankelijke standaardwerk reikt je de grondbeginselen aan van het vakgebied en behandelt onder mee... Meer

€ 65,95

Management en organisatie

D. Keuning & D.J. Eppink
9789001807887 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2011
  • Voorraad status ophalen...
€ 89,95

Zo maak je een facilitair plan

Ronald Beckers & Vera Roelofs
9789001850852 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

Met Zo maak je een facilitair plan leer je in acht heldere stappen een facilitair plan te schrijven. Met diverse online tools. Waarom kiezen voor Zo maak je een facilitair plan? * leert je in acht hel... Meer

€ 22,95

Ontdek je sterke punten 2.0

Tom Rath
9789000361472 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Heb jij de kans om dat wat jij het beste kan, elke dag te doen? De kans bestaat dat je dat niet doet, en daarmee worden natuurlijke talenten jammer genoeg niet benut. En dat terwijl het ontwikkelen va... Meer

€ 20,99

Motiverende gespreksvoering

Sergio van der Pluijm
9789492723215 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Wie mensen wil motiveren, heeft zijn oren harder nodig dan zijn mond. Motivatie is de sleutel tot verandering. Als coachende professional weet je dat. Maar hoe vergroot je die motivatie? Het vaak gebr... Meer

€ 27,50

Mission Possible

Caroline Beumer-Peeters
9789024403974 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...
€ 22,00

Klassenmanagement

M.G. Klamer-Hoogma
9789001889708 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

- Onmisbaar voor (aankomende) leerkrachten;- biedt handvatten voor differentiatie;- met de educatieve app Toolbox Klassenmanagement.Goed klassenmanagement maakt onderwijs vele malen leuker en effectie... Meer

€ 35,95

Financieel management van non-profit organisaties

T.L.C.M. Groot & G.J. van Helden
9789001875398 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Financieel management van non-profit organisaties biedt een uitgebreid overzicht van het vakgebied inclusief de nieuwste ontwikkelingen. Het zet de belangrijkste theoretische perspectieven op een rij... Meer

€ 59,95

Procesmanagement

Hans de Bruijn, Ernst ten Heuvelhof & Roel in 't Veld
9789024404346 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

Wanneer is een manager of bestuurder een succesvolle beslisser? Moet je daadkrachtig zijn? Over ruime feitenkennis beschikken? Overtuigende betogen kunnen houden? De auteurs van Procesmanagement besch... Meer

€ 39,99

A. Algemene beginselen

J.C. Bast, A.C.J. Bast & R. Nijland
9789001867546 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

Grondslagen AO - Deel A: Algemene beginselen biedt je een eerste kennismaking met het vakgebied administratieve organisatie. Helder geschreven en zeer toegankelijk dankzij de aansprekende praktijkvoor... Meer

€ 67,95

Niet te breken

Sander Aarts
9789022586518 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Met een voor ons ongekende openhartigheid beschrijft Sander veel prachtige, maar ook veel rauwe momenten van het leven in onze eenheid.’ Special Forces Voor de fans van American Sniper en Seal Team... Meer

€ 20,00

Vakantieboek voor professionals en managers 2019

. (red.)
9789047012528 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het ‘Vakantieboek voor professionals en managers’ bevat tools voor persoonlijke ontwikkeling, samenvattingen van actuele managementboeken, quotes en oefeningen voor inspiratie en creativiteit. Vakanti... Meer

€ 15,00

Tribe Of Mentors

Timothy Ferris
9781785041853 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Tim Ferriss, the #1 New York Times best-selling author of The 4-Hour Workweek, shares the ultimate choose-your-own-adventure book-a compilation of tools, tactics, and habits from 130+ of the world's t... Meer

€ 21,50

Tribe of mentors

Timothy Ferriss
9789022585733 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Dé nieuwe Timothy Ferriss, voor alle lezers van Een werkweek van 4 uur Voor de fans van Brené Brown tot Yuval Noah Harari en van Esther Perel tot Neil Gaiman Timothy Ferriss stelde elf zorgvuldig gef... Meer

€ 26,99

Wij is belangrijker dan why

Paul van Schaik, Alfred Schmits & Dennis Stout
9789089654427 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Met het vervoer van 1,25 miljoen reizigers per dag en een plaats in de top vijf van beste treinbedrijven ter wereld timmert de Nederlandse Spoorwegen stevig aan de weg. Toch bleef de reizigerstevreden... Meer

€ 29,99

Teamability

Roderick Göttgens
9789462721999 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Zo vorm je extreem gemotiveerde teams Het Korps Commandotroepen heeft Roderick Göttgens een unieke inkijk geboden in hun werkwijze bij het ontwikkelen van onoverwinnelijke teams. Dit bewezen recept vo... Meer

€ 24,95

Het Grote Rijnlandboekje

Jaap Peters & Mathieu Weggeman
9789047013051 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Tien jaar geleden publiceerden Jaap Peters en Mathieu Weggeman het eerste Rijnlandboekje, dat meteen een doorslaand succes werd. Kennelijk was de tijd rijp voor een handzaam boekje dat een lans brak v... Meer

€ 24,99

Provocatieve psychologie en coaching

Freek Sarink
9789024426621 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Provocatieve psychologie en coaching is anders, tegendraads en helpt door écht uit te dagen. De meeste mensen hebben al vele malen bedacht wat ze anders en beter zouden kunnen doen. Maar het daadwerke... Meer

€ 23,50

Make Disruption Work

Alexandra Jankovich & Tom Voskes
9789047012306 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Make Disruption Work’ van Alexandra Jankovich en Tom Voskes is het handboek voor digitale transformatie. Veel organisaties voelen zich als een kikker in een pan met water die langzaam aan het opwarme... Meer

€ 29,99

3458 Strategiemaken en organisatiekraken

Camilla van den Boom
9789024426577 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De spelregels zijn niet veranderd. Het spel is veranderd. Tegenwoordig moeten organisaties voortdurend hun bestaansrecht tegen het licht houden om relevant te blijven. Ze kunnen niet langer vertrouwen... Meer

€ 44,95