0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

57.682 resultaten gevonden

Weergave

Toegepaste organisatiekunde

Peter T.H.J. Thuis & Peter Thuis
9789001876975 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Toegepaste organisatiekunde is een zeer populaire inleiding op het gebied van Organisatiekunde. Dit toegankelijke standaardwerk reikt je de grondbeginselen aan van het vakgebied en behandelt onder mee... Meer

€ 65,95

Zorgen voor kwaliteit

G. Cuyvers
9789020969498 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2007
  • Voorraad status ophalen...

Kwaliteit staat momenteel in het centrum van de aandacht in de non-profitsector. Dit boek plaatst de kwaliteitshype in een bredere maatschappelijke context en verbreedt de traditionele visie op kwalit... Meer

€ 34,99

Een praktijkgerichte benadering van organisatie en management

Nick van Dam & Jos Marcus
9789001850241 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2015
  • Voorraad status ophalen...

De meest gebruikte inleiding op het vakgebied Organisatie en management? Dat is: Een praktijkgerichte benadering van Organisatie en Management.De bekende auteurs Marcus en Van Dam bieden je een zeer p... Meer

€ 86,95

Gedrag in organisaties

Gert Alblas, G. Alblas, Ella Wijsman & E. Wijsman
9789001876937 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...
€ 65,95

Management en organisatie

D. Keuning & D.J. Eppink
9789001807887 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2011
  • Voorraad status ophalen...
€ 89,95

Managen - Gewoon doen

Rudy Kor
9789013094886 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2011
  • Voorraad status ophalen...

Rudy Kor neemt de acht managementrollen van de Amerikaanse wetenschapper Quinn als uitgangspunt in zijn boek. Managen = Gewoon Doen is daarmee het eerste originele Nederlandstalige boek dat deze acht... Meer

€ 41,90

Niet te breken

Sander Aarts
9789022586518 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Met een voor ons ongekende openhartigheid beschrijft Sander veel prachtige, maar ook veel rauwe momenten van het leven in onze eenheid.’ Special Forces Voor de fans van American Sniper en Seal Team... Meer

€ 20,00

Tribe Of Mentors

Timothy Ferris
9781785041853 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Tim Ferriss, the #1 New York Times best-selling author of The 4-Hour Workweek, shares the ultimate choose-your-own-adventure book-a compilation of tools, tactics, and habits from 130+ of the world's t... Meer

€ 21,50

Winst is goed, werk is beter

Johan van den Elzen
9789461263414 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Zakelijk succes wordt in de toekomst niet meer bepaald door geld maar door morele waarden. De winnaars van morgen hebben een dienende rol en zorgen ervoor dat hun eigen belangen in dienst staan van me... Meer

€ 18,99

Het Grote Rijnlandboekje

Jaap Peters & Mathieu Weggeman
9789047013051 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Tien jaar geleden publiceerden Jaap Peters en Mathieu Weggeman het eerste Rijnlandboekje, dat meteen een doorslaand succes werd. Kennelijk was de tijd rijp voor een handzaam boekje dat een lans brak v... Meer

€ 24,99

Pitchen op de werkvloer

Quintin Wierenga
9789462961135 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Vind je het lastig om collega's te overtuigen van je idee? Heb je moeite om klanten uit te leggen wat je voor hen kunt betekenen? Wil je leren hoe je direct de aandacht grijpt bij een presentatie? Zou... Meer

€ 20,00

Vakantieboek voor professionals en managers 2019

. (red.)
9789047012528 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het ‘Vakantieboek voor professionals en managers’ bevat tools voor persoonlijke ontwikkeling, samenvattingen van actuele managementboeken, quotes en oefeningen voor inspiratie en creativiteit. Vakanti... Meer

€ 15,00

Marktplaats

Olivier van Duijn, Jeroen Jonker Roelants & Annemarie Joosen
9789000366125 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De succesvolle transformatie van een iconisch Nederlands bedrijf 2009, Marktplaats is al ruim tien jaar de meest populaire handels-site. Iedereen in Nederland kent Marktplaats en er is geen serieuze c... Meer

€ 20,00

Verkoopgeluk

Monique Delsink
9789492597267 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Op sommige momenten in je leven vraag je je als ondernemer af hoe je toekomst er eigenlijk uitziet. Tot wanneer ga ik met mijn bedrijf door? Of stop ik ermee? Wat doe ik als die man met de grote zak g... Meer

€ 29,95

Teamability

Roderick Göttgens
9789462721999 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Zo vorm je extreem gemotiveerde teams Het Korps Commandotroepen heeft Roderick Göttgens een unieke inkijk geboden in hun werkwijze bij het ontwikkelen van onoverwinnelijke teams. Dit bewezen recept vo... Meer

€ 24,95

Storytelling met data

Cole Nussbaumer Knaflic
9789463561020 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Vertellen is geen intrinsieke vaardigheid, vooral als het gaat om datavisualisatie. De tools die we tot onze beschikking hebben, maken het bovendien niet eenvoudiger. Data-analist en auteur Cole Nussb... Meer

€ 39,99

Digitale intelligentie

Hans Hoornstra & Wijnand van Lieshout
9789047012467 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In ‘Digitale intelligentie’ leggen Hoornstra en Van Lieshout uit wat je moet weten, leren en doen in een digitaal verbonden samenleving. Door de toenemende digitalisering in onze werkomgeving ligt het... Meer

€ 24,99

Wij is belangrijker dan why

Paul van Schaik, Alfred Schmits & Dennis Stout
9789089654427 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Met het vervoer van 1,25 miljoen reizigers per dag en een plaats in de top vijf van beste treinbedrijven ter wereld timmert de Nederlandse Spoorwegen stevig aan de weg. Toch bleef de reizigerstevreden... Meer

€ 29,99

Het einde van concurrentie?

Cor Molenaar
9789024427284 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het koopgedrag van klanten, concurrenten en bedrijven verandert snel door de impact van netwerken, algoritmes en internet. Hierdoor veranderen marktomstandigheden, waardoor de concurrentie ook verande... Meer

€ 32,50

De Roos van Leary

Bert van Dijk & Anne-Lies Hustings
9789462721975 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De Roos van Leary is het instrument waarmee je trefzeker interactie kunt beïnvloeden: conflicten oplossen, een te dominante of juist te teruggetrokken collega in beweging krijgen, mensen voor je ideeë... Meer

€ 25,95