0

Zoeken

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Verfijn Sluit

Wij hebben voor u gezocht op

en

5.519 resultaten gevonden

Weergave

Het wonderlijke verhaal van de man die van India naar Zweden fietste voor de liefde

Per J Andersson
9789022587683 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Een heerlijke roman met een boodschap: liefde kent geen grenzen.’ De Telegraaf Een perfect cadeau! Een koude decemberavond in New Delhi. Elke avond staat de jonge straatartiest PK mensen te po... Meer

€ 10,99

Het wonderlijke verhaal van de man die van India naar Zweden fietste voor de liefde

Per J Andersson & Per Andersson
9789022584484 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Voor de fans van Slumdog Millionaire en Lion Een koude decemberavond in New Delhi. Elke avond staat de jonge straatartiest PK mensen te portretteren in een parkje. PK heeft weinig bezittingen maar hi... Meer

€ 19,99

Het hoofdkussenboek

Sei Shonagon
9789025308636 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Sei Shonagon was een hofdame in het tiende-eeuwse Japan, de hoogtijdagen van het keizerlijk hof. Ze tekende alles op wat haar aantrok of afstootte in haar omgeving en schetst zo een uniek portret van... Meer

€ 17,50

Dominee Jac. Jonker, Job Sytzen en de soldaat in Indië

Harry A. Poeze
9789087047672 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De door Job Sytzen geschreven trilogie Soldaat – Ravijn – Landgenoten over de ervaringen van de Nederlandse soldaat in de dekolonisatieoorlog in Indonesië was in de jaren vijftig van de vorige eeuw ee... Meer

€ 15,00

De hel van Tjideng

Elise G. Lengkeek
9789049951450 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2010
  • Voorraad status ophalen...

Elisabeth Lengkeek reist op 28 april 1939 naar Nederlands-Indië, haar verloofde Dick achterna. Als twee jaar later de Japanse troepen Java innemen, komt ze met haar pasgeboren dochtertje in het jappen... Meer

€ 16,95

Licht voor Noord-Korea

Esther Chang & Eugene Bach
9789033801594 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Licht voor Noord-Korea is het verhaal van Esther Chang, een Chinese christen die hulp biedt aan Noord-Koreanen en het evangelie met hen deelt. Hoe ze moet lijden voor Christus door gevangenschap en ma... Meer

€ 15,50

De keizerin

Jung Chang
9789022572085 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2014
  • Voorraad status ophalen...

In De keizerin vertelt Jung Chang het dramatische levensverhaal van Cixi, een sterke, eigenzinnige vrouw die bijna vijftig jaar lang China regeerde, voor en achter de schermen. Een vrouw die begon als... Meer

€ 15,00

Vechten als een vrouw

Synthia Stoffer
9789055993406 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

'Vechten als een vrouw' is een combinatie van persoonlijke ervaringen, harde data en praktische adviezen voor vrouwen gebaseerd op de JUNO-filosofie Aware - Prevent - Action. Een unieke combinatie van... Meer

€ 15,95

Aikido elementair

Henk Kat & Martin van Noort
9789038926643 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...
€ 19,99

Trein naar Pakistan

Khushwant Singh
9789048842865 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

India, 1947. In het dorpje Mano Majra leven moslims, sikhs en hindoes vredig naast elkaar, tot er er een trein vol vermoorde vluchtelingen in het dorp arriveert. De burgeroorlog rondom de stichting va... Meer

€ 19,99

MEDISCHE QI GONG & de kracht van loslaten

Linda Bijtebier
9789463456838 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Welke invloed heeft het loslaten op onze gezondheid en welbevinden? Je hoort het zo vaak; laat het los, maar hoe doe je dat? En hoe werkt dat nu eigenlijk? In dit boek krijg je achtergrondinformatie o... Meer

€ 14,95

Conditioneringsmethodes in Budo

Patrick Baas
9789491014390 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Patrick Baas begon op de jonge leeftijd van zes jaar met de beoefening van oosterse vechtkunsten. Op zijn veertiende behaalde hij zijn eerste zwarte band in Taekwondo en startte drie jaren later zijn... Meer

€ 16,95

Het gevaar van angst

Tinkebell.
9789045034751 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Het gevaar van angst van TINKEBELL. gaat over de kernramp in Fukushima op 11 maart 2011. Je herinnert je het nieuws vast nog wel; we zaten allemaal aan de buis gekluisterd. Maar wist je dat er uiteind... Meer

€ 19,99

Karate, geschiedenis en achtergronden

Dick van Belle
9789402152920 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

Dit boek behandelt de geschiedenis en achtergronden van karate en heeft een uitgebreide Japanse woordenlijst. Meer

€ 19,25

Verantwoord werken aan veiligheid!

Joost Verbrugge
9789402134087 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2015
  • Voorraad status ophalen...

Stichting Register Docent Gevaarsbeheersing (SRDG) is een stichting van, voor en door docenten gevaarsbeheersing, weerbaarheid en agressiepreventie. Onze stichting heeft de overtuiging dat personen di... Meer

€ 19,02

Sekwondo - WTF-Taekwondo voor beginners boven 40 jaar

Jan Lodder
9789048423071 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2012
  • Voorraad status ophalen...

Dit grensverleggende boek gaat over het verantwoord en plezierig onderwijzen van de Koreaanse verdedigingssport Taekwondo aan beginners ouder dan veertig jaar. Hoewel het primair als leidraad voor Tae... Meer

€ 18,95

Straatwijs

Patrick Baas
9789491014079 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2011
  • Voorraad status ophalen...

Over het boek In zijn nieuwste uitgave 'Straatwijs' beschrijft Baas de psychologische en fysieke aspecten van het straatvechten, maar ook van diverse andere vormen van geweldpleging. Hij beschrijft ui... Meer

€ 19,95

Erfenis van de goden

Willem Bekink
9789038923482 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2014
  • Voorraad status ophalen...

Klassieke tradities van de Japanse schermkunsten. Deze luxe hardcover uitgave is het standaardwerk van Sensei Willem Bekink over de klassieke Japanse schermkunsten: Kenjutsu en het afgeleide Kendo.Ver... Meer

€ 19,95

Xerxes in Griekenland

Jona Lendering
9789401916509 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Jona Lendering vertelt in 'Xerxes in Griekenland' het verhaal van een grote historische confrontatie: de Perzische Oorlog. In het Oosten woonden arrogante despoten en onderdrukte volkeren, in het West... Meer

€ 20,00

Zelfverdediging voor dummies

Carsten Bönnen
9789045353814 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Voel je je weleens onveilig? Zou je graag wat sterker in je schoenen willen staan? Dankzij dit boek ga je met een veiliger gevoel de straat op. Het boek leert je eenvoudige maar effectieve zelfverdedi... Meer

€ 14,99