• Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

De regel van drie

S. Ripley

De regel van drie
De regel van drie

Alle bindwijzen en edities

De regel van drie

S. Ripley

Paperback | Nederlands
  • Op werkdagen voor 23 uur besteld, dezelfde dag verstuurd.
  • Op voorraad in onze winkel. Afhalen tijdens openingsuren.
€ 21,99
  • Vanaf €15,- geen verzendkosten.
  • 30 dagen ruiltermijn voor fysieke producten

Omschrijving

Voor de lezers van J.D. Barker, Daniel Cole en alle kijkers van The Blair Witch Project

De regel van drie

wacht geduldig en trouw

Eerst kwam hij voor mij

nu komt hij voor jou

Eerst geloofde ik niet in de regel van drie. Althans niet meteen. Het was gewoon een verhaal dat mensen elkaar vertelden op de campus. Een gerucht dat mijn vriend had opgevangen over een jonge studente, Amy, die een leven vol ongeluk had gekend: haar zus was omgekomen bij een ongeval en haar ouders hadden zelfmoord gepleegd.

Daarna raakte Amy geobsedeerd door het getal drie: ze was ervan overtuigd dat zij óók gedoemd was om te sterven. Want volgens de regel van drie volgen drie tragedies elkaar altijd op. Onzin natuurlijk. En toch was ze er drie jaar later niet meer.

'Ja Ila, het onheil komt altijd in drieën,' zei mijn vriend lachend. En hij bleek gelijk te hebben. Want deze keer heeft de regel van drie het op mij voorzien, al zal ik alles proberen om mijn lot te ontlopen. En het ergste van allemaal? Als je dit leest, ben jij de volgende.

Pers en collega-auteurs

‘een must voor liefhebbers van J.D. Barker en Daniel Cole’ Elegance

‘sterk verhaal met een ingenieuze plottwist’ Margriet

'De sfeer is bij vlagen zo donker en beklemmend.' ***VN Detective & Thrillergids

De regel van drie is een origineel, genuanceerd verhaal dat me omverblies. Slimme dialogen, personages die je in je dromen achtervolgen en een plot waar je steil van achteroverslaat. Ik vond het geweldig.’ Chris Whitaker, auteur van Alle slechte meisjes

‘Vol twists en met een snel tempo.’ Publishers Weekly

‘Met een aangrijpend begin gevolgd door flashbacks naar gebeurtenissen uit het verleden om de missende informatie op te vullen, is De regel van drie een verhaal vol twists, en oh zo bevredigend.’ Booklist



Sam Ripley is het pseudoniem van een bekende Britse bestsellerauteur van meer dan een half miljoen exemplaren.

Specificaties

  • Uitgever
    Boekerij
  • Druk
    1
  • Verschenen
    mrt. 2024
  • Bladzijden
    432
  • Genre
    Misdaad en mysteryfictie
  • Afmetingen
    230 x 151 x 39 mm
  • Gewicht
    740 gram
  • EAN
    9789049202811
  • Paperback
    Paperback
  • Taal
    Nederlands

Gerelateerde producten

Het dossier

Het dossier

Anya Niewierra
€ 17,50
Terugkeer

Terugkeer

Harlan Coben
€ 22,99
Vrij uitzicht

Vrij uitzicht

Anya Niewierra
€ 15,00
Dodelijke wraak

Dodelijke wraak

Robert Bryndza
€ 21,99
Het eiland van de zielen

Het eiland van de zielen

Piergiorgio Pulixi
€ 17,50
IJzige val

IJzige val

Ulf Kvensler
€ 22,99