• Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

Het spel der Zonden

Niet alleen hun leven, maar ook hun hart staat op het spel. Verliezen is geen optie.

Kerri Maniscalco

Het spel der Zonden
Het spel der Zonden

Het spel der Zonden

Niet alleen hun leven, maar ook hun hart staat op het spel. Verliezen is geen optie.

Kerri Maniscalco

Hardback / gebonden | Nederlands
  • Nog niet verschenen, verwacht op 24 sep. 2024
  • Niet op voorraad in onze winkel
€ 27,99
  • Vanaf €15,- geen verzendkosten.
  • 30 dagen ruiltermijn voor fysieke producten

Omschrijving

Een nieuwe standalone over de prinsen van het rijk van de Verdorvenen

Zondaar. Slechterik. Meedogenloze.

Dit zijn de bijnamen die de prins van Afgunst geniet, en ze herinneren hem allemaal aan dat wat hij niet is: een heilige. Als hij een cryptisch briefje ontvangt dat het begin van een dodelijke speurtocht ontketent, weet hij dat hij er alles voor over heeft om te winnen.

Wanneer kunstenares Camilla Antonius door Philip Vexley gechanteerd wordt, weet ze dat ze met zwaar geschut moet komen om een rampzalig schandaal te voorkomen. De situatie dwingt haar een duivels akkoord te sluiten met de raadselachtige heer Ashford ‘Syn’ Synton. Wat Camilla niet weet is dat de ware identiteit die schuilgaat achter deze naam niemand minder dan Afgunst is, en hij kan Camilla’s hulp maar al te goed gebruiken.

Afgunst en Camilla moeten samen een gevaarlijke reis maken door de Dwalende Eilanden – van glinsterende demonenhoven tot het zwoele vampierrijk – terwijl ze proberen het grootste gevaar van allemaal te vermijden: verliefd worden.

In de pers

‘Een verleidelijke romance.’ Donner Rotterdam

‘Ik vond het geweldig.’ Lonneke Gielis, boekhandel Derijks, Oss, in Algemeen Dagblad

‘Je blijft het hele boek in spanning over in welke richting het verhaal zal gaan. Zeer geschikt voor fans van Sarah J. Maas en Leigh Bardugo.’ Saskia, Bruna Dukenburg, Nijmegen



Kerri Maniscalco combineert haar liefde voor duistere verhalen en haar Italiaans-Amerikaanse tradities in haar boeken. Ze stond op nummer 1 in de New York Times- en de USA Today-bestseller lijst met haar Stalking Jack the Ripper-serie en De prins van Toorn.

Specificaties

  • Uitgever
    Boekerij
  • Vertaler
    Anne-Marieke Buijs
  • Druk
    1
  • Verschenen
    sep. 2024
  • Bladzijden
    536
  • Genre
    Fantasy
  • EAN
    9789049203801
  • Hardback / gebonden
    Hardback / gebonden
  • Taal
    Nederlands

Gerelateerde producten

Fourth Wing

Fourth Wing

Rebecca Yarros
€ 12,95
The familiar

The familiar

Leigh Bardugo
€ 23,99
Legendes & Lattes

Legendes & Lattes

Travis Baldree
€ 22,99  € 20,00
A Court Of Thorns And Roses

A Court Of Thorns And Roses

Sarah J. Maas
€ 11,95
Een ijzeren vlam

Een ijzeren vlam

Rebecca Yarros
€ 29,99
In steen gebrand (Fourth Wing)

In steen gebrand (Fourth Wing)

Rebecca Yarros
€ 29,99